Herşey detaydaaa?

Kalçam pek fazla yok gögsümde öyle. Salona gidecek vaktim inanın hiç yok. Nasıl kalça ve gögüsleri ortaya çıkarabilirim deneyen uygulayan olumlu sonuç alan varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum :)

1|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• ahhhhhhhhhhh zor bir soru kadının kalçalısı yemeğin salçalısı..)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kilo-boy kaç peki. Kilo almaya bak.

0|0
    0|0
    • 1.68 50-51 kiloyum :)

• aslında bir kaç yerde yağlarla gögüs masaj hareketleriyle bir doz büyüdüğünü duydum da pek inanasım yok :D acaba özel ilaç gibi şeyler varmıdır

• Ya hayır ilaç filan kullanma zararlıdır 😄

Erkekler Ne Diyor 11

• Öyle kalsın ne olacak

0|0
    0|0
  • Vakit yoksa olmaz

0|0
    0|0
  • Ye ye ye otur yağ biriksin kalçanda

0|0
    0|0
  • 1 gün ara ile 20 şer dakika ip atla kilo vermeye başlayınca ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • kalça için squat da göğüs için yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • ... Hamurlu yiyecekler kilo aldırır, ama gebe de Dr. lara sor. Vallahi de billahi de tam benim istediğim tipsiniz... " boratuna1040@gmail. com " facebooktan mesaj atar mısınız?

0|0
    0|0
  • Kalçayı squat ile yapabilirsin göğüs içinde yarımlık su şişesi bul ya da dumbel al internette var çalışma şekli faydalı olur protein ağırlıklı bir beslenme seç kendine

0|0
    0|0
  • salon yoksa çok zor ihtimal denemeyin bence..

0|0
    0|0
  • Göğüslerini elle kendn elle sadece okşa büyür ;)

0|0
    0|0
  • masör veya masöz bul evlere gelen masaj yaptır düzenli olarak

0|0
    0|0
  • O zaman yapicak bisey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kalça için lunch ve squat yap göğüs için de evde dumbell varsa chest press ve crunch yapabilirsin he bu arada lunch ve squatı dumbellarla yaparsan daha iyi olur ama ağırlıksızda yapılabilir :D

0|0
    0|0
  • Bolbol squat Yaparak Dolgun ve kalkık kalçalara Sahip olabilirsin. Göğüslerinide masaj ve doğal yağlar ile büyütebilirsin. Ben aynılarını uyguladım denenmiştir yani.

0|0
    0|0
    • hmmm işe yaradı mı yani bana da yardımcı olabilir misin partner ve kız arkadaşlarıma yardımcı olayım.

• İşe yarıyor çünkü bu hareket çoğu kası çalıştırıyor. İnternetten Squat nasıl yapılır diye bakıp doğru pozisyonda günde 20x3 Set halinde 50-60 Gün boyunca devam edebilirsin, kasların alıştığında 25-30 squatada çıkarabilirsin.

• Evde egzersiz yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Belki ortadadir sen farketmiyondur

0|0
    0|0
  • Destekleyici

0|0
    0|0
Yükleniyor...