Sokak dövüşü için MMA hariç hangi sporu onerirsiniz?

Özellikle iki üç kişiyi devirebilecek kadar iyi bir spor olmalı

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben kick boks ve tekvando ya gittim elim zaten bayagı agır şuana kadar bana bulasan olmadı ama doverim takılan olursa

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hangi sporu yaparsan yap devirebilirsin. muay thai en sert spor. benim en sevdiğim Wushu Sanda

0|0
    0|0
    • En sert derken antremanimi adam sakatlamasi mi?

• kardeşim Muay thai da tekme ve yumruğun yanında diz-dirsek vuruş teknikleri var. sert olma sebebi budur. antrenman da serttir. hangi dövüş sporu olursa olsun, dövüş sporlarını yapan birinin başkası üzerinde teknikleri uygulaması yasak diye biliyorum. yani adam dövecem diye bu sporlar yapılmaz. sıradan biri için vuruşların sakatlayıcı belkide öldürücü olabilir. sen sadece kendini savunmak için bu sporu yapmaya çalış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Jiu jitsu iyi diye duydum ama o teketek icin galiba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• usta ben spor olarak bilmemde tekniğini biliceksin ben şahsen ilk bacaklardan alıp yere vuruyorum bu güreş oluyor ondan sonra yumruk atmayı biliceksin bu da boks oluyor yani sana gelip burda türlü türlü şeyler derler bence boş muhabbet iş sende bitiyor sen mesela iyi bir boksör ol irlandalı boksörü hatırla o hesap 2 3 5 tanımassın vurdunu indirirsin yüreğin olsun nereye vurucanı bil yeter

0|0
    0|0
  • Boks iyidir fazlasıyla hemde

0|0
    0|0
  • Streeet fight iyidir ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...