Çok sıkıldım artık ailemin yanında...

Merabalar.ben üniversite 2. Sınıftayım .henüz 3 senem var ve okulum ile evimin arası çok yakın bir mesafede .ailemle birlikte kalıyrum ama buna her gün lanet ediyrum belki etmemem gerekiyo ama çok skldm artk .herşeyim kısıtlanmış gibi geliyo .sevgilim bile olamazmış gibi geliyo saçma ama .öğrenci evi meselesini bir kez de olsun tatmak isterdim .benim gibi olanlar armı aramızda .benim gibi düşünen hisseeden ?ya da napmam gerekir öneriniz varmı cubku daha 3 senem var ama değil üç sene bir ay tahammül edecek gücüm kalmadı bir de şehir dışından gelen arkadaşlarımı gördükçe daha da özeniyorum.ve her gün evimin dibindeki okulu yazmamdaki salaklığımın sebebini aryorum.biraz da ailemin bazen gösterdiği fazla ilgi skiyo .devamlı pimpirikli bir ruh hali içideler ve artk bktm bu durumdan bir nefes almak istiyorum

1|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Haksızlık ediyorsun , ailenin ve onlarla birlikte ortak yaşamdan edindiklerinin üstüne bu özenmeleri koyman hiç hoş değil. Ayrıca özendiğin şeyler , aslında hiç öyle yaşanmayan ama parlak parlak anlatılan konulardır, sonu da ya boş çıkar ya da derin pişmanlklardan yakanı kurtaramazsın.

Öğrenci evinde bile , onların desteğini almak zorunda olacaksın, bu durumda armut piş akşama bara gidelim nasıl bir mantık ? Eğlenebilirsin tabii de zinciri kırmanın da alemi yok, özellikle bir bayan olarak kendini çok kolay yıpratır ve huzurun olduğu o okulda parmakla " farklı " tanımlananlardan olursun .

Hergün yurdun ya da öğrenci evinin yolunda kızların neler ve ne zorluklar yaşadığını sanırım hiç duymuyorsun, anlatılmıyorsa arkadaş arasında bunun anlamı " alıştık artık parmaklanmaya laf yemeye " dir . Kışın soğuğunu yazın güneşini yemek hoş ise, bu da senin göze aldığın bedel demek olur.

Ha tatmak istersen , anlaş bir arkadaşınla ve 1 hafta dene .. her konuda ortak yşamı ama, msiafir sanatçı olarak değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sen evde anneni falan tersleyip, kızıyorsun ya, Yetimhanede çocuklar yataklarının kenarlarına “ANNE” yazıyor! – Cem Yılmaz sabrediceksin sabır sabır sabır link

0|0
    0|0
  • Ikisini de tatmis birisi olarak, hem haklisin hem haksiz.

Benşu anailemle kaliyorum. Istedigim gibi takilamiyorum. Ama evde bir duzen var. Ve o duzen vazgecilmez gozukuyor.

Insani depresyona sokmaya bile izin vermiyorlar. Hayatini aydinlatiyorlar.

Tabi her aile oyle degil ama.

Bilemedim simdi.

0|0
    0|0
  • Bıraz büyüdüğünü göster onlara yani onlarla önemli konularda konuştunmu hiç veya ailevi meselerde yanlarına git konuş sende ailenin bir parçası oldğunu ve büyüdüğünü anlasınlar.

Ayyyy evde canım sıkılıyor çıkıyorum annneee ben dersen 10 yaşında kız konuşması olur bunu yapma :D

0|0
    0|0
  • haklısın, kendi başına yaşamak çoğu kişinin tatması gereken bir şey ama kafana takma. o kadar güzel bir yanı yok :)

0|0
    0|0
  • Çok akıllıca bir tercih yapmışşsın evinin bulunduğu üniversiteyi yazmakla..herşey dizilerdeki gibi değil..tabi özeniyorsun ama.bence özenme

0|0
    0|0
  • Millet o sıcak yuvanın özlemini çeker, sen burun kıvırıyorsun

0|0
    0|0
  • Üniversiteyi ne olarak gördüğün önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ailenin kıymeti onlardan ayrılınca anlaşılıyo. söylediğin ordan bakıldığında hiçte kolay değil ben öğrenci evinde kalıyorum keşke ailemin yanında olsaydımm.

0|0
    0|0
  • bi anlasaydın ögrenci evindeki zorlukları o zaman anlardın ailenin yanında kalmanın en güzeli oldugunu böylesi senin için daha iyi emin ol

0|0
    0|0
  • Bende bir ara öyle diyordum da 6 ay sonra yurt dışına gidicem bunu düşündükçe üzülüyorum ailemden ayrı kalacağım için..Merak etme ayrılınca anlarsın ailenin kıymetini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...