Sporla aranız nasıl, düzenli yapıyor musunuz?

Düzenli spor yapmanın gerek fiziksel, gerekse psikolojik olarak sayısız faydası bulunmaktadır. Günümüz insanlığı her ne kadar sporun ne derece faydaları olduğundan haberdar olsa da, gerek 21. yy'ın getirdiği masabaşı çalışma temposu ve teknolojinin tembelleştirmesi sebebiyle spor yapmamaktadır.

Peki ya siz düzenli spor yapıyor musunuz? Eğer yapıyorsanız, hangi sporla (rla) uğraşıyorsunuz?

Sporla aranız nasıl, düzenli yapıyor musunuz?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• hergün düzenli bir şekilde İzmir çankaya'dan kahramanlar durağına yürümüşlüğüm vardır.

şaka bir yana çok isterim spor yapmak ama zaman yok kardeşim. ebru şallı yı izleyim diyorum benim ki ne güzel yapıyor be kadın ohhhhhğğ diyor. olmuyor evdede yapamıyorum bende duraktan durağa yürüyorum:)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet duzenli spor yaparim. Haftanin iki gunu kosu 3 gunu de fitness. 6 gun diyet. 1 gun diledigini yeme hakki.

0|0
    0|0
  • Aramız limoni

0|1
    0|0
  • Spor bir yaşam biçimidir. Bir sporcu tek bir sporla asla tatmin olmaz (profesyonel oldugu alanın dışında hobileri de vardır. Saymaya usendim

0|0
    0|0
  • Düzenden çıktı. Boş zaman buldukça yapıyorum

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum yüzme hariç sevmem zaten

0|0
    0|0
  • Yuzme antrenoruyum

0|0
    0|0
    • Çok güzel. Yüzme en güzel sporlardan bi' tanesi. Antrenörlük derecesinde yakınlığınız olduğu için şanslı olmalısınız.

• keşke.

0|0
    0|0
    • Önünüzdeki engel nedir ki?

• teşekkürler :)

• Çalışma temposuna geldiğimizde ise, bu oldukça geniş bir konudur. Öncelikle yapmanız gerekenler, spor salonunda çalıştığınız makineleri ve yaptığınız egzersizlerin en doğru formunu öğrenmek, hangi egzersizin sizi rahat hissettirdiği ve size ne denli fayda sağladığını ölçmektir. Daha sonra ise belirlediğiniz hususlara dikkat ederek tempo ayarlaması yapmaktır. İşte bu şekilde başarılı olabilirsiniz.

• Hiç yapmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...