Şampiyonlar ligi gol kralı Burak Yılmaz...Hala laf atanvar mı?

Galatasarayın elinde Şampiyonlar ligi gol kralı var Bu adama hala laf atanvar mı?bence eleştirenler çok kıskanıyor

0|0
624

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskananlar Beşiktaşlı ve Fenerbahçeli arkadaşlar çünkü kaçan balık büyük oldu ama ilk yarı kötü oynadı

2|2
    0|3
    • hastamısın sen ilk yarı güzel oynadı esas

• Baros haklısın Burak bugün kötü oynadı ama yinede golünü attı ben ilk yarı Sneijderi çok beğendim

• Burak bugün gol atmasa adama şimdi küfür ediyorsun ben kaç Gsli arkadaşımla maçı bereber izledim maç esnasında ortak düşüncemiz şuydu Burak oyundan çıkmalı ama ondan sonra golü attı ama yinede yaptığı bir tane olumlu hareket yok çok top kaybetti Sneijderin müthiş paslarını değerlendiremedi maçın bir tekrarını izlesen bana haklısın diyeceksin sanırım heyecandan gözlerin pek birşey görememiş

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• o değil de hamit'in vurduğu yerden kaleye, taksiyle gitmeyin paranız yetmez...

büyüksün, kralsın GALATASARAY...

1|0
    0|1
  • ben bir galatasaraylı olarak hala laf atıyorum MAL bildigin mal milli piyango bileti alsa büyük ikramiye çıkar

1|2
    1|0
    • Bu nasıl bir yorumdur renktaş ya :D +++

• Yok yok katılıyorum sana kesinlikle. Hani bildiğin mal piyango bileti alsa büyük ikramiye çıkar dedin ya ona koptum :)) Benim içinde forvet dediğin yırtıcı olcak, fırsatları iyi değerlendircek. Her türlü gol atabilecek yani. Topu ayağında tutmasını, sürmesini bilecek.. Hani o eski forvetler vardı ya, Brazilyalı Ronaldo, Fransız Henry gibi. Ama şimdi öyle forvet kalmadı ki malesef.. Şuanda sadece Falcao var onlara yakın forvet olarak başkada yok. Bende isterim güzel bir forvet, ...

• ama kontenjan sorunu var. Bundan iyisi yabancı olur. O kadar yabancıyı nasıl oynatacağız ki? Seneye 5 yabancıya düşecek sınır. Geri zekalılar yabancı sınırı koyarak ülke futbolunu kalkındırmaya çalışıyorlar. Ama yabancı sınırı olduğu sürece, Türk futbolculara böyle muthaç olduğumuz sürece yani Türk futbolcuların yeri garanti olduğu sürece kimse kendini geliştirmiyor ki... Demek istediğim Burak`a muhtaç durumdayız şu kadro da :)

• burak yılmaz hakan şükür gibi olacak kimse beğenmez ama futbolu bırakınca aranır bidafa erkek gözünde futbola bakarsak olağanüstü bir oyuncu değil çalım atmayı bilmez ama şeytan tüyü var sanki biz falcao gibi 3 -4 adamı geçip gol atan futbolcuları severiz

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey burağı bana sevdiremez istersen dünya kupasında 90+4 de şampiyonluk golünü atsın yine aynı burak olarak kalacak gözümde sadece gol atmakla insan olunmuyor

0|0
    2|0
    • Bence çok iyi bir insan neden sevmiyorsun anlamadım

• galatasaraya gelmeden önce sizde sevmiyordunuz

• Burak iyi topçu ama 1 atiyorsa 10 kaçiriyor adami deli ediyor he birde emek hirsizi iyi atiyor kendini ben futbolculuğunu beğeniyorum ama karakterini asla.

0|1
    1|2
  • Bence de . sana katılıyorum

1|0
    0|0
  • Ben laf atıyorum ilk yarı küfür ettim niye yalan söyleyeyim.

1|1
    1|2
  • Yeah dedim ya o değil de 2. yarı soğuk ter attım.

0|0
    0|0
  • var evet ben hala sevmiyorum elestırıyorum burak yılmaz 10 tane gol attıusa 21433434 tanede kacırdı anasını sarım tıpcu adam buldumu affetmıcek ozaman ben ona tıpcu erım bak messıye adam tek basına takım burak 3 atar 5 kacırır kendını yere atar gol kralı olsa kac yazar

0|0
    0|0
  • laf atanlar futboldan anlamayanlardır...

1|2
    0|2
  • gol kralı ama karaktersiz

0|1
    2|0
  • burak golleri hep şans yardımıyla atıyor.abi 21 golü mü ne var aç bak hepsinde bal hepsinde şans var.ben de galatasaraylıyım ama böyle yani

0|1
    1|1
  • Galatasaray taraftarı bile Burağı eleştiriyor neyin kafasındasın sen ? Önüne gelen futbol hakkında yorum yapmaya başladı iyice geriliyorum artık.

0|1
    1|4
  • adam tam golcü oldu ya

1|0
    0|0
  • burak futbol zekasi kisitli bir oyuncu. gollerinde yetenekten ote caliskanlik ve fizik ustunlugu var

0|1
    0|0
  • Kıskanıyorlar tabi ki de ne olacak :)

0|0
    0|0
  • Biz ona gol kralı olamaz demedik! Adam olamaz dedik!

0|0
    2|0
  • ronaldoyu gecemedi hala

0|0
    0|0
  • orda bile kendini attı daha ne diyim ki

0|0
    2|0
  • Burak Yılmazın karakterini her zaman eleştiririm.

0|1
    2|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• 5 yıldız soruna katılıyorum sana burak adamın dıbıdır bıtanemmm

2|1
    0|0
  • Ne kadar çok "mal" "karektersiz" yorumu yapan olmuş. Nerden biliyosınuz ki karakterini? Maçlar dısında özel hayatlarını mı takip ediyosunuz bu insanların?

2|1
    0|0
  • bizdeykende maldı hala mal

0|1
    3|5
    • Laz beyini az çalısıyor işte mal diyo adam 8 gol attı sen git süslen makyaj yap futbol sana göre değil

• salak salak konuşma lan yazdığımı dikkatli oku bir selçuk için aynı seyi nie sölemiyorum adam iyi futbolcu bu buraga özel bir durum

• buraktan nefret eden çok malesef.

0|0
    1|3
  • burağı sevmeyen ölsün

0|0
    0|0
  • seviyoruz seni kral

1|0
    0|0
Yükleniyor...