Karın bölgemi inceltmek istiyorum

Boyum 165 kilom 52 36 bedenim basenim falan yok bacaklarım ince ama karın bölgem yağlı ve en çabuk şekilde yaza kadar eritmek istiyorum. Bölgesel zayıflama yani. Üst karın ve alt karın. Önerebileceğiniz şeyler? Boğazını tut yeme falan demeyin zaten çok yiyen bir insan değilim.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• o bölgeye bir strech filmle kapatıpp hava almamasını sağla ilk önce .

ve sabahları 1 saat temiz havalı bir ortamda koş.

eğer gücün yeterse 25-30 tane yarım mekik çekersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bugun 1 mekik cek. Yarin 2. Ertesi gun uc. Boyle uzayarak gitsin. 10'a geldiginde 5 gun boyunca 10 kere cek. Sonra 15'e kadar birer birer artir. 15'te yine 5 gun boyunca 25 kere mekik cek. Hep boyle devam etsin. O zaman goreceksin karnin nasil olacak?

----------

Biliyorum bu yazdiklarimi hic okumayacaksin bile. Sirf tamin olmak icin bile boyle soru soruyor olabilirsin. Ama ben yapmam gerekeni yapip yardim ediyorum.

Hadi eyvallah

0|0
    1|0
    • öncelikle teşekkür ederim. sadece sorduğum sorudaki amaçla yazdım ve cevabını okudum. cevap için teşekkürler ama şu takıldı aklıma zaten gün içinde bir şekilde bilinçsiz olsa da mekik hareketini yapıyoruz birer birer arttırmanın bir etkisi olur mu 20yle falan başlasam onu arttırsam daha çok etkisini görmez miyim?

• ben her başladığımda 20yle başlıyorum her gün 10ar 10ar arttırıyorum 50ye kadar ama 2 hafta düzenli yapıp yararını göremeyince bırakıyorum :/

• Duzugn yapamiyorsundur o zaman. Gunde 50 tane mekik cekeceksin ve fayda gormeyeceksin. Guldum. Ruyada falan yapiyorsan olabilir o zaman.

• Bölgesel inceltici ve sıkılaştırıcı krem önerebilirim. Streç film ile birlikte kullandığında çok güzel sonuçlar alabilirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• herkese aynisini öneriyorum, ben kendim de yapiyorum faydasini görüyorum buyur link link

1|0
    0|0
Yükleniyor...