Kapat

Schalke-Galatasaray maçının ikinci yarısı film olsa ne tür bir film olurdu?

Ne tür bir film olurdu ve filmin adını ne koyardınız?

Ben; Gerilim- Umutlar bitmesin:)

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Sevinen eziklerin sevincinin üzüntüye dönüşmesi..

Oyuncular: Fener, bjk oyuncuları

Yönetmen:Fatih terim

senaryo: galatasaray oyuncuları.

1|2
    2|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Bulutlardan Sahaya Inen Umut.

0|1
    1|0
  • Soruya 5. jhfgkjkfg

Sonu farklı biten filmler varya, oyle.Psikolojik ya. Zindan Adası tadında.

0|0
    0|0
  • gizli cavap neden kapalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• BULUT OLAN UMUTLAR... ( trajedi-dram)

VE TANRI DİREĞİ YARATTI... (Mucize-fantastik)

Bu tüm maç için.

İkinci yarı CEHENNEM AZABI (savaş-aksiyon-gerilim)

1|0
    0|0
  • gerilim,korku

0|0
    0|0
  • komedi diyorum bende hakemin cok yanlis kararlari vardi.

1|0
    1|0
  • 0-0 iken G.Saray baya baya iyi oynamış baya fırsatları değerlendirememiş sonra Schalke karambole golü attı tipik bir Türk takımı golü yendi :) sonra Hamit kendinedene beklenen golü en sonunda direğe takılmadan attı gerçi gene vurduğu top direğe çarptı ama bu sefer iyi bir noktaya direğin içine çarpıp girdi 1-1 den sonra o gol işte iyice ateledi ve 2. gol de G.Saray'ın rakibe basması çıkarmaması ile geldi Burak'ın da takipçiliği müthişti 2. yarıda durumu 2-2'ye getiren gols anki faul gibi kaleciye faul gibi geldi belkide değildir ama o G.Sarayın yedği 2. gol de tipik bir Türk takımının yiyeceği gol gene altı pas içinde karambolden yedik ama sonuçta 2-2'de yarıyordu G.Saraya son dakkada artık rakip tüm hatlarıyla gelince 3. gol kaçınılmaz oldu ama G.Saray müthiş oynadı ve bu zaferi haletti bir Beşiktaşlı olarak gurur duyuyorum G.Saray çok iyi temsil dediyor bizi Türkiyeyi Avrupa'da.

0|0
    0|0
  • fb bjk v.b. turk taraftarlarin gs nin elenmesini diledigini dusunenler cok ucuz dusunuyorlar.elbet elenseydi latifeyle karisik takilirlardi ancak biraz futbolu seven turk taraftarlarin gollere kayitsiz kalmasi mumkun degil. nefret kusacaginiza yakin tarihin en buyuk basarisini kutlayin.

gs ilk yari isi fuhusa dondurdu. erotik bir filmden farksizdi. mevcut oyuna bir isim koyulacaksa fatih terim bunu yapti. takdiri ilahi diyerek

1|0
    0|0
  • La mala bağladım evde :( ohh be.

0|0
    2|0
  • Kesinlikle komedi.

1|0
    1|0
  • Umutlar bitmesin neden ki zaten tur gs nin değilmiydi 2-2 de.

0|0
    2|0
    • Öyleydi tabi ki ama adamların ataklarını görmedin mi?

• Ben barça maçındaydım nasıl olsa günlerce hatta haftalarca kare kare irdelenecek gs maçı.

• Önünde kimse duramaz GALATASARAY ...

0|0
    2|0
  • Aksiyon.

0|0
    2|0
Yükleniyor...