Galatasaray çeyrek finalde yorumları alalım mı?

.gs ceyrek finalde yorumları alalım :) .gs ceyrek finalde yorumları alalım :) .gs ceyrek finalde yorumları alalım :) .gs ceyrek finalde yorumları alalım :) .gs ceyrek finalde yorumları alalım :) .gs ceyrek finalde yorumları alalım :) .gs ceyrek finalde yorumları alalım :) .gs ceyrek finalde yorumları alalım :)

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• tadında bir maçtı artı dakkalarda süpriz gollere bayılırım zaten :) mutluluktan uçuyorummm :D Allah galatasaraylı olmayı herkese nasip etsin.sağolsun göğsümüzü hep kabartır :D

0|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir Fenerli olarak tebrik ederim güzel maç oldu

1|2
    2|0
  • tek kelıme ıle superdık

1|2
    0|0
  • CİMBOMUMMMMMMMMMMMMMMM BENIIIM ¦ helal olsun aslanlaraaaaaaa

0|2
    3|0
  • Galatasaray da olmasa diğer takımlardan cacık olmıycak.Eksileyenlere sevgiler diyim ayrıca Beşiktaşlıyım:)

1|2
    2|0
  • Galatasaray yenilir diye düşünüyordum ama Tebrik ediyorum :))

0|1
    2|1
  • Gerçekten helal olsun Galatasaray'a bir de Selçuk İnan çok büyük bir futbolcu .

0|2
    2|0
  • Devamı da gelir umarım.

0|2
    1|0
  • ne diyebiliriz ki çok mutluyuz ama 30 yas yaslanmadik da degil :))

0|1
    0|0
  • Zor bir maçti, pek ihtimalde vermiyordum bir Galatasarayli olarak, çok sevindim lan :'(

0|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 14

• açık konuşayım galatasarayı zerre kadar sevmem.

ama bu akşam oynadığı futbol gerçekten iyiydi. defans yapmayı bilmeyen takım iyi defans yaptı, kontraları çok iyi kullandı.

burak ise en beğendiğim adamdı. attığı golü atabilecek babayiğit pek bulunmaz. geçenseneki performansı tesadüf değilmiş. zaten sezon sonu kaparlar onu.

hamit direğe attı ama bu sefer sokmasını da bildi.

tebrik ediyorum galatasarayı.

0|3
    1|0
  • 2-1 ken kalp hastasıydım,2-2 de aritmi başladı :D

Ama yendik yahu,rahatladım :D

0|2
    2|0
  • zor bir maci kazandik.Hakeme ragmen ilk golde kesinlikle faul vardi.Bakalim sonrasinda neler olucak

Persembe günü Fenerin maci var sanirim ona basarilar.

0|2
    1|0
  • Muslerayı tebrik etmek lazım ağlattı sahayı..

Kurallar değişmiş heralde elle oynama vardı fakat 04'ün penaltısı verilmedi..

Neyse sonuç olarak bala mala kazandı yine gs.

1|0
    2|3
  • Maş schalkenin hakkıydı. GS berbat oynadı. Hele ozenci dobramıdır nedir, fos çıktı. Cimbom 2. golden sonra 43-50 dk arası çık fırsat yakaladı ama kafalarında 3. gol olmadığı için dan dun vurdular elleriyle teptiler... Ama tamamen bal oldu 3. gol..

2|0
    1|5
    • zuhahahahahah.. bizmacı ilk yarıda kopardık sen neyin kafasındasın fenerli ? :D:D:D:D:

• yaaa biz sevincimizi kutluyorum çeyrek finale 3-2 galip gelerek kalmışız.. hadi annem hadi :D:D

• futboldan anlamadığını gösteren bir kompozisyon yazmış arkadaş.:)

• süper bir maçtı takımımı kutluyorum=)

1|1
    2|0
  • muslera kalede devleşti ağlattı adamları.! bütün oyuncularımız canla başla mücadele ettiler tebrikler Galatasarayım..! bugünde günlerden Galatasaray..!

0|2
    2|0
  • Hayırlı olsun..

0|1
    2|1
  • Bundan sonra her şey olabilir. Son 8'deyiz sonuçta pek fazla söylenecek bir şey yok:)

0|1
    1|0
  • Tebrikler.Hiç beklemiyordum.

0|1
    1|0
  • 5 kişi kalp krizi geçiriyorduk :/

0|1
    2|0
  • daha beter olur

1|0
    1|1
  • cimbombom ölürüm yoluna eyy ahalii davul bulun lan

0|1
    2|0
  • Bu yabancı oyuncular Bİ BOKA YARAMIYOR! SNEJDER OLSUN DROGBA olsun! hiçbiri hiçbir halta yaramıyor! Ne varsa bizim oyuncularımızda var. Helal olsun çocuklar! Helal olsun!

0|0
    2|3
Yükleniyor...