Kapat

Elbet birilerinin bir fikri vardır lütfen bekliyorum arkadaşlar

hoşlandığınız bir çocuk ile görüşmeyi kesiyorsunuz bazı nedenlerden dolayı olmuyor diyelim araya arkadaşların girmesi yapmaya çalışması sizce nasıl birşey olur hani çok çocukça yoksa mantıklı olan bu mudur nasıl düşünüyorsunuz siz olsanız ne yapardınız ama çok seviyorsunuz ve her gün o insan için göz yaşı döküyorsunuz çevrenizdeki insanlarda yardım etmek istiyorlar lütfen başınıza gelse ne yapardınız bir yardım edermisiniz tepkiniz ne olurdu

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimiz bir kez yaşıyoruz, bu hayat pişmanlıklarla geçmeyecek kadar kısa. Eğer onun da sana olan duygusunun ciddiyetinden eminsen kafanda bir "acaba" kalmamalı. Arkadaşların aracılığıyla da değil, direkt sen konuş hatta...

Şu anda böyle bir durumun diğer tarafındayım ben ve gözyaşı döküyorum. Dolayısıyla anlıyorum durumunu...

0|0
    0|0
    • ben konuştum fayda vermedi yalnız arkadaşlarım uğraşmka istiyor ve ben böyle bir şeyin çocukca olucağını düşünüyorum ne yapmalı bilmiyorum

• dolu tarafına bakma. ne kadar erken kabullenirsen boş tarafını, o kadar az canın yanar.

internet çok geniş bir mecra ve uzun süre internet üzerinden konuşarak kıvılcımlanan aşklara şahit oldum. okulunda başkalarıyla tanışma imkanın yoksa interneti dene.

• denedim başaka bir kişiyi seçmeyi ama tercihlerimde daha da kötüye gittim olmadı başaramadım karşımda ki insanlarıda mutsuz ettim tek çözüm yolu o gibi görünüyor belkide şuan içim acıdıpı için böyle düşüyorum ama çok seviyorum onu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir iliski de ucuncu kisilere yer yoktur. Ancak evli falansaniz ve isler ciddiyse bir psikoologdan yardim almanizi tavsiye ederdim. YOksa baskasinin uckuruyla gerdege girilmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seviyorsam onun sevgisinden de eminsem bırakmam

0|0
    0|0
    • sorun bırakmak değil 3. bir kkişinin araya yapmaya çalışması dışardan nasıl görünüyo

• saçma komik ben olsam izin vermezdim ilişki iki kişilik üçüncü kişi niyee

Yükleniyor...