Görünce sorularını es geçemediğiniz ve sorularını en çok beğendiğiniz üyeler kimler sizin?

Site de sorulariyla begeninizi kazanmis uyeler kimler acaba? :)

Tabi emek veriliyor, herkesin sorulari guzeldir ama, genel anlam da sorulariyla gönlünüzü çalmış uyeler dersek, kimler kimler ola ki? :)

Şıklar herhangi bir tanisiklikya da torpil gecme sebebiyle degil, soru sorma oranlarini biraz daha yuksek gormem sebebiyle secilmistir, tabi siz gonlunuzden gecen uyeyi belirtebilirsiniz :)

Not: Gizli, seni şıklara yazmadim, ama sen zaten başli başına bir fenomensin:))

• Sevdalı Bestekar
    A seç
  • DecadenceOfOrpheus
    B seç
  • Armageddon
    C seç
  • Sanane Sekerim :)
    D seç
  • Diğer
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
2616

En İyi Kız Görüşü

• Bir zamanlar DecadenceOfOrpheus nam-ı diyar Decameron'un güzel soruları vardı.Kimler kimler gitti.

Canlı-yayın bile çer çöp dolu şimdi...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• DecadenceOfOrpheus isimli şahsiyetin kimyamı bozan yarı soru yarı kendimden tiksindiren sorularını görürsem ilişirim.

2|1
    0|3
    • ben senin soruları pek sektirmem gördüm mü beşlerim biraderim bilirsin :D

• herdaim psikoloji saatimiz gelmiştir sen yoksun ahahaha

link

• Gruptaki arkadaşlar merhaba ben herdaim!

Aranıza yeni katılıyorum ve alkoliğim bundan kurtulamıyorum.

(Alkış sesleri duymak istiyorum hocam) :D

• Sanane Sekerim :)

2|2
    0|0
  • Şıklardan genelde mutlaka cevap vermesem de Armageddon'un sorusunu okurum. Tarzını değiştirdi ve mantıklı, güzel soruları gözüme çarpıyor.

3|2
    0|2
    • iman powerım benim <3

• O eski mini etekli ingiliz sevgilim dans etmeye başladı gibi sorularını görmüyorum artık. :)

Daha kültür tarzı sorular soruyor. Yoksa ben mi görmüyorum ?

• Yok yok oyle, dini ve hatta bilimsel sorusu carpmisti gozume gecen gun, bizim Armageddon neymiste biz bilmiyormusuz :))

• Hot iyi soruyordu ama artık pek yok. Eskilerden soran pek kalmadı zaten. Bir iki beğendiğimin de sonradan troll denemelerini görünce onlarınkine de bakmayı bıraktım.

1|0
    0|3
  • Tuhafnick diyeceğim ama ondan da sıkıldım:/ eskilerden laplap diye biri vardı. Muhtemelen o soruları başka yerlerden araklıyordu ama harbiden kaliteli sorulardı.

1|0
    1|0
    • Bakayim bir sorularina, boyle bir nickten bence de normal sorular cikmayabilir, merak ettim simdi :)

• Yöö alakası yok:D dönemin en çok cevap alan soruculardan biriydi. En az cevap alan soruları 40'tan aşagı değildi:P

• Ahaha takildim sen ciddiye alma beni :p valla da merak ettim ama baktim profili kapali, senin profile baktim oda kapali, nickini arattim, gözüne duş jeli kacmis da falan filan, cika cika o cikti :))) Demokrasi de care tukeniyormus bazen, sansima tükürim :)

• nik aklıma gelmedi ama bir elin parmaklarını geçmez. 1 tane pembeli diğer iki tane de lacivert nikli arkadaş vardı sanırım.

1|0
    0|0
    • Kim olduklarini merak ederim ama, gorursen yaziver buraya bir zaamet :)

• lacivert nikli kişinin resminde dinazor vardı galiba. pembişlerin bir tanesinde de nikinin yanında pembe bulut. niki de şekerli dolp lu bir şey mi ne.. arattırma şimdi onları ya :D diğeri aklıma gelmedi.. :D

• şıklardan hiçbiri değil. Ottoman warriors sun soruları az,güzel ve eğlencelidir. onun dışında,sorusuyla akılda kalan yok gibi

1|1
    0|0
  • hiç kimse :D

2|0
    0|0
  • KupaKızı ve KızılKuş

1|0
    1|1
  • spagetti <3

2|0
    1|1
  • ben artık pek soru sormuyorum frekans ama teşekkürler yine de :)

2|0
    1|2
  • kimse

1|0
    0|0
  • kahveci_salih_abi

1|0
    0|0
  • Cappy Burdaysa Bilir :D

1|0
    1|0
  • Eylülbaşak ve Zedcezirin sorularını kaçırmamaya çalışırım eskilerden de yasaklıkent1

1|0
    1|2
  • Teşekkürler adımı şıklara koyduğun için,

İçten ve yürekten her daim çok şükür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Hepsi iyi ama hotdog ,armageddon ,neo'nun soruları ve stiletto'nun anketleri :)) Ayrı bir güzel :)

5|2
    0|1
  • Kafama göre takılıyorum :)))

1|0
    0|0
  • DecadenceOfOrpheus harici şıklar tırt.

2|1
    2|2
  • Armageddon,new-anka,hiçdüşünce,sananeşekerim,beberuhi:)

2|3
    0|0
  • genelde sairesam ve Roseandmoon..

2|0
    0|0
  • Martineden adlı bir üye var her zaman girmiyor onun soruları ilginç ve güzel.Tekdüze değil en azından düşünmeye davet ediyor.Genel itibariyle hususi olarak baktığım ya da beğendiğim kimse yok.

Allahsız hollandalının yorumlarını severim artı kopukuçurtmanın yorumları güldürür beni..

Hepsi bu.

1|0
    0|1
    • Tesekkurler efenim ayrintili yorumunuz icin :) Martineden ede bakiyorum hemencecik :)

• Bak ben demin yine bir sorusuna baktım ikinci okuyuşumdur yorumlar yine beni benden aldı böyle düşünebilen insanlar olmalı diyorum hep..:)Ben teşekkür ederim.

• Baktım yorumlarına, benim de hoşuma gitti, yorumlarını düşüne taşına yapanlar benim de beğenimi alıyor, tuttum bu arkadaşı da :)

• B şıkkı iyi şıklardan beğendiğim kişiler sürekli soru sormuyor arada oksijen alabiliyoruz

1|1
    0|2
  • Dec Dec Dec!

Akrep'den, zeka fışkırması..

2|2
    0|4
  • Herdaim70cl nin sorularına dayanamıyorum cevaplayasım geliyor ...

1|0
    0|2
  • sorularina pek bakmadimda cevaplarini takip ettigim var :)

jrkemo 94 var :)

ha bide esprisyen vardi ama pek göremiyorum onu

1|0
    0|0
  • Zamanında vardı bir üye çok severdim özlüyorum görüyorsa bunu çık ortaya.

2|0
    0|0
    • Sende benim gibisin be, benimde vardı ansızın gitti siteden.. Kaderimiz aynı... Bende bazı sorularda bunu görüyorsan yaz derdim..

• Keşke giderken gidiyorum deseydiler.. Vicdansızlar :/

• Adı neydi üyenin sanki aynı üye gibi bir hisse kapıldım, niyeyse..

• ekinok'un Osmanlı soruları.

0|1
    0|1
  • Şıklardan kardeşim Sevdalı Bestekar ama Ottoman Warriors bir harika:)kuzum bu gün aklımdaydın mesaj atıcaktım yine unuttum:/ Özlendiğini bil <3

1|1
    3|4
  • Şıklardan hiç biri değil hatta öyle biri yok herkese cevap veriyorum o an ki ruh halimmm :)

2|0
    0|0
  • aylinnnn12...,merve,...raapunzel,...bocugum(canimdir panpisim)...,Ozgur34(panisim)...BigChef...erel1212(candir sagolsun)..Herzamanbircocukgibi(cok iyi bir dosttur:) ...esmer-yarim3...Loquce,(ha bide arada giicik olsamda sevdiriyor tosun kendini )... arkadaslarimin hesinin yorumlarini cevalarini begeniyorum ))

0|0
    0|0
  • Diğer çok iyi, bayılıyorum ona yeminnen. jshakjg

1|1
    1|2
  • Deca'yi oylayalim.

1|1
    0|3
  • silentscream :)

1|0
    0|0
  • Hotdog niye yok ki şıklarda, tanımıyorum ama soruları da cevapları da çok iyi

1|0
    0|2
  • armageddon tabiki. soruları harika <3

1|1
    0|1
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...