Askerdeki arkadaşımın duyguları hakkında yardım lütfen

merhaba. 3 yıldır tanıştığım biri askere gitti.ilk tanıştığımızdan beri seviyoruz birbirimizi ama bazı nedenlerden dolayı adı konan bişeyler olmadı.askere gitmeden önce yine bişeyler belli etmeye başladı ama bana duygularını tam açmamasının sebebini askere gidicek olmasına bağladım.askere ilk gittiği zamanlar çok konuşmuyoduk.telefonda da sadece 2-3 kez konuştuk.onun dışında facebooktan yazıyo ya da telefonuma mesaj atıyo.ilk zamanlar az konuşuyoduk.muhabbet genelde "nasılsın,nasıl gidiyo, iyi misin" vs şeklindeydi.ama Şu an konular değişti.seni özledim, geldiğimde şuraya gidelim şunu yapalım şurda şu yemeği yiyelim gibi yani sürekli birlikte vakit geçirmeye yönelik şeyler üzerinde geçiyo. sizin düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Şu an konuştuklarımızı uzun uzun yazamıyorum ama sevdiğini hissettiren şeylerde var.ki bunu internetten söyliyecek biri değil.bana yanlışı olucak beni kandırıcak biride değil.ama yinede siz neler düşünüyosunuz bu konuda merak ettim

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• insan askere gittiğinde birçok şeyden pişmanlık duyuyo bende öyleydim askere gittiğimde o askere gitmeden yapmak isteyip de sana söyleyemediği şeyleri yalnızlığından cesaret alarak açılmış sakın kırıcı birşey söyleme o psikolojiyi askerlik boyunca çekecek ve emin olki sana daha fazla aşık olacak askerden döndüğünde

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim ben bu yönden hiç düşünmemiştim. çok mutlu oldum söylediklerinle :)

• umarım dediğin gibidir. bende fırsat olduğunu düşünüyorum bu dönemin. elimden geldiğince de iyi davranıyorum ama asker psikolojisi sonuçta. emin olmadığım için burdan sormak istedim

Erkekler Ne Diyor 1

• Olumlu düşünüyorum. Allah tamamına erdirsin birlikte mutlu olmanızı dilerim.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim:) inşallah düşündüğünüz gibi olumludur. bende öyle olmasını istiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence bellide olmaz erkek sonucta askerde sırf can sıkıntısındanda yazabılır yine tanıyan sensin tabi dikkat et ama seviyosanızda birbirnizi bekle gelsın askerden snra gerisi gelir,benmde sevgilim askerdeydi ayrıldık ama yine konusuyoruz halada seviyoruz birbirimizi kısmet artık:)

0|0
    0|0
    • evet belli olmaz. zaten o yüzden burdan sorup fikirlerinizi almak istedim. inşallah olumludur her şey. zaman geçirmek için konuşuyo olmasın benle:)

• İns temennimiz tabi birlikte olmanız da askerden sonra umarım kararları dusunceleri değişmez asker yolu beklemek cok zor :( rica etsem benim proflimdeki soruyu cevaplaybılırmısın yorumunu m.ettimde :)

• tabi yaparım yorum. senin yorumun için de teşekkürler

Yükleniyor...