Engelleme çılgınlığı

Gençler, siz de görmüşünüzdür, rastlamışsınızdır. Bir soruya yorum yaparsınız olağandır. Yorumlara +/- değerlendirme yaparsınız ve birden şu yazı çıkar "bu üye seni engellemiş" . Ve dumur olursunuz. Hiç iletişime geçmediğiniz birisidir ki siz ona ne yaptınız da sizi engellemiştir? xd. Bunu yaşayanların kafası nedir bilmiyorum ama iyi makara yapılacak bir şey gibi geldi. Anlattığım gibi "Bu Üye Seni Engellemiş" yazısıyla karşılaştığınızda, aklınızdan ne geçiyor? xd Bu insanlar neyin kafasını yaşıyorlar?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Engellediklerim benim için zaman kaybıdır. O yüzden keyfime bakarım, gereksiz yere engellemem kırçiçeem.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Umurumda olmaz ki :D

0|1
    1|0
  • Aklımdan hiç bir şey geçmiyor olabilir engelleyebilirler yorumumu cevabımımı beğenmemiştir engellemiştir.Benim için bir kayıp değil.

0|1
    0|0
  • Mutlaka bir yanlışı olmuştur engelemişimdir :)

0|0
    0|0
  • sebepsiz yere engelleyenlerin aklından zoru olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Onlar hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • çılgın herifler!

0|0
    0|0
  • Engellediysem bir sebebi vardır.Boşu boşuna engellemem.

0|0
    0|0
  • dahaa kimseyi engellemedim

0|0
    0|0
  • Bak şimdi senin eski bir yorumunu,cevabını görmüştür,kafa yapınız tutmuyordur,içinden der ki,bu kesin ileride beni eksiler,en iyisi şimdiden engelleyeyim,hem haberi olmazsa istediğim gibi eksileyebilirim onu diye düşünür.Yada yeni hesap açmıştır,eskiden engelleşmişsinizdir,sen yeni üye sanarsın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Saçma sapık engelleyen çok kişi var hem ben onlara ne yaptım ki 3<

Sinir bozucu olan ne biliyo musun o kadar yazdıktan sonra yaklaşık 14-15 satır o yazıyla denk geldiğimde "bu üye seni engellemiş" çok pis sözler söylüyorum İnsan insana bunları yaparmı dedirticek şeyler <33

0|0
    0|0
  • Ben de şaşırıyorum ve düşünüyorum acaba ne yaptım bu adama diye ? Şu an bir kişiyi engelledim ve o da beni engellediği için. Hiç muhabbetim de yoktu halbuki.

0|0
    0|0
  • aslında yönetimin bir açığı o durum...

engellediyse engelledi, bunu engellenmiş olanın bilmesi gerekmiyor...

0|0
    0|0
  • var öyle OYA BİLİR kılıklılar

0|0
    0|0
  • Engelleme özgürlükleri ellerinden alınmamalı.

0|0
    0|0
  • Küfür ve hakaret olmadığı sürece kimseyi engellemiyorum ben. Şu an da engelleme listem boş.

0|0
    0|0
  • Beni de engelliyorlar laf sokuyorum dalga geçiyorum engelliyorlar sonra üzerine laf atıyorlar daha da bişey yazamıyorum içimde kalıyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...