Sporla ilgili bilgisi olanlar bakabilir mi?

Sporla ilgili bilgisi olanlar bakabilir mi ?

Arkadaşlar ben lise 3 öğrencisiyim. Senelerce hep güzel bir fiziğim olsun istedim ama spor salonlarına akıtacak param yok spor aletlerine de.

Evde yapabileceğim hareketlerle fit bir hale gelmek mümkün mü ? bu konu hakkında kulaktan dolma bilgisi 'olmayan' bir şeyler bilen arkadaşlar ;

Ne hareketler önerirsiniz ? bacaklarımın üst kısmı göbek ve karın bölgesi çok var . Ne tür hareketler yapabilirim ?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• 8 yasından beri futbol oynayan birisi olarak, spor salonlarına sadece yüzmek için para verdim.

Bunun dısında zaten her akşam koşumu ve jimnastik hareketlerimi kendi başıma yapıyorum.

Alette almadım hiç. 2.5 litrelik pet şişelerin içine su doldurarak ve bunları düzgün bir bağlaç (ip olur, zincir olur, hortum olur) ile bağlayarak kendi ağırlık aletlerimi yaptım.

Bunlar ile önce dizlerimi sonra bacaklarımı çalıştırıyorum. Karın için ise isimlerini unuttugum hareketleri yapıyorum. Bu hareketleri aylık satın aldgım vücut geliştirme ve erkek dergisi olan MensHealt dergisinden öğrendim. Eğer bunları ayrıntılı olarak anlatmamı istersen beni eklemek zorundasın. Ancak yaptıgım her hareket karın kaslarımı öyle yakıyorki vücudumda oluşan değişikliğin farkına varıyorum.

Herşeyden önce disiplin. Buaradada yediklerime hiç dikkat etmem önüme ne gelirse yerim. Çünkü sporu severek ve fazlasıyla yapıyorum.

Buarada bu işi bilen birinden yardım almalısın yoksa vücut geliştireyim veya güzelleştireyim derken başta "kas sarkması" olmak üzere çeşitli rahatsızlıkları yaşarsın ve 92 model doğan nasıl sanayiiden çıkmıyorsa sende hastaneden cıkmazsın.

Kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• spor salonları bazı yerlerde ücretsiz. neden herşeyi para olarak görüyorsun

0|0
    1|0
    • benim yaşadığım yerde öyle bir şey yok ve gidecek zamanım da yok öğrenciyim

• bu site her gün evde yapılabilecek farklı bir egzersiz veriyor ve hakkaten de işe yarıyor link

0|0
    0|0
    • teşekkürler :) dax şampuancı yine buldum senii :D

• imkansız çnkü tanımıyosun beni daha önce hiç konuşmadık ben seni bi soruda keşfettim sonra yorumlarına filan baktım. sonraa aaaaa soruma yorum yapmışsın aha buldum dedim :D

• bende daha keşfedeceğin çok şey var tatlım.

• uzmantv'den öğren hepsini ya :)

0|0
    0|0
  • bogazını tut kızım az ye azıcıkta hareket et kos demiyecem cunkü kızlar kostugu zaman kalcaları cok iyi bi hal almıyo yuvarlak sevimli bi popo olması daha iyi herzaman :)

0|0
    0|0
    • nedir bu yuvarlak popo düşkünlüğü yahu :D

• dokunması mı ?! yav bir get ne diyor bana :D

• sanki el attık :D sordun diye soledik kimse el atmıyo sana yemedik :D

• body.form.cm.tr

0|0
    0|0
    • burda yazılanlar gerçekten işe yarıyrmu

• uzmantv den yapabılıcegın egzersizlere bakabilirsin, görsel olarak anlatılıyor.

0|0
    0|0
  • İnternette Videolu Anlatımlar mevcut onları indirebilirsin.

0|0
    0|0
  • 3 sene önce ıp man yapıyordum iş güç artık fırsat kalmıyor.

0|0
    0|0
    • ıp man derken :D cahiliim biliyorum ama :D

• zatan kavga etmiyom ben :D kavgacı biri degilim ilk yumrugu ben beklerim ama atıcak cıkmadı :D zaten sikletim degilsin diyip gecerim cusse farkı olur hep 95 kiloyum ben 186 boyundayım yapı itibari ile zaten cekinme oluyo :D

• benimle açık konuşursan seninle daha iyi anlaşa çağıma eminim?

• evet bakıyorum.

0|0
    0|0
  • İnternette Videolu Anlatımlar mevcut

0|0
    0|0
  • Açma germe hareketleri yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• En hesaplısı plates cd si ve plates topu bandı metnini içeren takımını al 30 tl civarı .Hergün evde 1 saat yapsan 4 seans sonra farkı anlarsın .Ben salona gitmeyi tercih ediyorum mesai bitiminde ..

0|0
    0|0
  • tabıı kı ya plates topu al sabahları televızyonlarda ebru şallının falan spor programı oluyor. ya da ınternetten videolarını açarsın seyredersın uygularsın.. Düzenli olarak uygularsan güzel bir fiziğe kavusursun.

0|0
    0|0
    • ama platesi 3 ay yaptm hçbir işe yaramadı

• teşekkürlr :)

• Merhaba :) hem spor salonlarına gitmiş hem de evde spor yapan biri olarak söyleyebilirim ki en iyisi step yapmak. Step aleti alabilirsen (ben 5 yıl önce 50 tl gibi bir fiyata satın almıştım), işini büyük ölçüde görür. Düzenli bir şekilde yaparsan bacak, karın ve bel kenarı fazlalıkları gibi dertlerden kolayca kurtulabilirsin. İyi şanslar :)

0|0
    0|0
  • stepper kesınlıkle cok ıse yarıyor bacaklar ve yanlar ıçın(eger yanlara acılan steppersa tabıkı)

karın bolgesı ıçın mekık

0|0
    0|0
  • Bak ben koşucuyum sadece koşarak bile formunu koruyabilirsin. Her gün düzenli ve hızlı tempoda 1 saat koşman çok faydalı olacaktır, birazda yediklerine dikkat et :)

0|0
    0|0
    • bacaklar tamamda göbek nasıl gidecek koşmayla :D

• koşarken sadece bacakların işlemiyor, tüm vücut olarak terliyorsun :) mekik çek evde :)

• sırtımda sorun var mekik yasak . sağol :)

• netten bak bulursun.

0|0
    0|0
  • fitnessa git.

0|0
    0|0
  • pilates yap. topa falan gerek yok.

0|0
    0|0
    • denedim . toparlıyor sadece kiloda yardımı yok

• e diyet de yap yanında?

• diyet zaten var da şöle bi göbek dümdüz olsa bacaklar kaslı olsa bunlar platesle olmuyo

Yükleniyor...