Bir çocuk size anne / baba diye hitap etse?

küçük bir çocuk annesi olmadığınız halde size anne diye hitap ederse ne yaprasınız bırakırmısınız? yoksa kalbini kırmadan düzeltmeye mi çalışırsınız? eğer düzeltecekseniz bunu nasıl yaparsınız?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek anne babasını bulana kadar yanımda tutarım.

1|0
    0|0
    • ciddi misin sen?:)

• çocuk bir kurumda kalıyor hasta olduğu için bende o kurumda çalışıyorum.

• :(

Akşam akşam içimi burktun..

Erkekler Ne Diyor 8

• hımm bu o zamanki nedenlere baglı yani neden anne dedigine, bir bana neden anne desinki, kızarım çocuga bende anneye benzer bir tipvar mı?diye, ama çocuk işte, neyse bana amca demeye başladı mahalledeki küçük çocuklar buna bile alıştım varsın anne desin canla başla :S

1|0
    0|0
  • Bana baba dese düzeltmeye çalışmam.Kötü bir hitap değil sonuçta, tabi annesi-babası orda değilse :) Ne istiyorsa onu desin.

1|0
    0|0
    • yok annesi babası falan bencede sorun yokta öğretmenler söylemen gerekir dedi.

• Çok kötü bir durum.Uygun dille anlatmaktan başka çaren yok o zaman..

• bir çocuk bana baba dese3, anneni tanımıyorum derim :(

1|0
    0|0
  • al şu 50 lirayı ... git derim.

0|0
    0|0
  • Emziririm onu

1|0
    0|0
  • bu yaz basima geldi carsida yorurken cocugun biri geldi bacagima yapisti baba dedi odum koptu birden bire ne oluyo dige :D

sonra annesi geldi aldi ve ozur diledi

0|0
    0|0
  • evlatlık alırım

0|0
    0|0
  • Amca demesinden iyidir..:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• oyy ne tatlı :)) yenge demesinde anne demesi daha şirin:)) son 1 senedir etrafımda bana yenge diyen ne çok mincirik var ismimle hitap etmeleri için eğitiyorum ama çok başaralı olmadım:/

1|0
    0|0
    • birileri öğretiyor galiba yenge demelerini:D

• yok canım sende sevmişler seni belli:D

• bende severim mincirikleri hepsi eşimin yeğeni olur bu arada:))

• Öperim, ısırırım.

1|0
    0|0
  • Sınıfımdan bir çocuk vardı böyle annesi yoktu bana öyle demeye baslamıştı. Konustum ben güzelce

Karşına al konuş onun bir annesi oldugunu ve onu çok sevdigini söyle. Anlıcagı şekilde konuşmalısın küçük yaslarda etki yaratır.

1|0
    0|0
  • mıncıklarım öperim bi

1|0
    0|0
  • sarılırım .. sonra yavasça anlatırım anne baba kavramlarını

1|0
    0|0
  • Ben annen değilim canım annem nerede götüreyim seni onun yanına derim

0|0
    0|0
  • küçük kuzenim erkeklerin yanında anne diyor,deme diyorum yine diyor..Senin yüznden evde kalıcam diyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...