Definasyon diyetine girmeye gerek var mıdır?

Bayanlarda karın kaslarında bu görüntüyü yakalamk için definasyon diyetine girmeye gerek var mıdır?

Definasyon diyetine girmeye gerek var mıdır?

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Evet. Karın kasları yağ oranın ne kadar düşükse o kadar belirgin olur. Adet döneminde "nereye gitti lan bunlar" demen de olasi :))

0|0
    0|0
    • Yalnız, eklemek gerek, eger ki karın bolgende insaa edilmis bir kas hacmi yoksa vucut yag indeksin cok düşük olsa bile kas görünmez. Definasyon dedigimiz, arttirilan kas kutlesinin ve hacminin, yag kutlesini yakarak belirginlesmesini saglayan bir surectir. Cardio agirlikli calisir ve sıkı diyete girersin. Kış boyunca protein ve karbonhidrat agirlikli beslenen sporcular, bahar aylarinda definasyona girer ve protein agirlikli beslenip yag yakimi odakli idmanlarini arttirirlar (crossfit, cardio, kick box, etc)

• @Ne_d_eN merci :)

• yağ kütlemi diyetisyende ölçtürmedim çok uzun zamandır ama ölçtürdüğümde en sın %25 falandı, tabi 1 yıl öncesinden söz ediyorum.. evdeki tartı yağ kas oranını ölçüyor, 2 aydır %17 çıkıyordu, cardioya ağırlık verdiğimden beri 1 aydır %14 çıkıyor, bilmiyorum ne kadar doğrudur. örneğin bu soruyu yaklaşık 2 ay önce sormuştum ve alt karında bu resme göre epey fark var;
      www.kizlarsoruyor.com/.../q4380089-karin-kasim-istedigim-gibi-cikmiyor-resimli

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...