Spor yapanlar yardımcı olur musunuz?

Sakatlığım yüzünden 1 yıldır spor yapmıyorum. bir spor salonuna başladım bir haftadır sadece kardiyo yapıyorum ama bacaklarım aşırı derecede ağrıyor yürürken falan buna rağmen spora devam ediyorum. Sizce ne zaman geçer ya da nasıl engelleyebilirim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu normal birsey kasların uyanıyor uzun sürerdir spor yapmamışsın bu herkese olur bu acı genelde 2 gün sürer duş almayı tercih ediyorum ben rahatlar kasların gevşer çok fazla zorlama kaslarını bu iki gün içinde en geç bir hafta içinde spor A alışır bünyen

1|0
    0|0
    • Spordan önce ısınma hareketleri yapmıyorum etkisi olabilir mi

• Isınma hareketleri çok önemli onları aksatma sevmiyo olabilirsin ama 5 dkk ısınma hareketerini yap spor bitincede soğuma hareketlerini yapmalısın bunlar gerekli

En İyi Kız Görüşü

• Her gun bacaklarina masaj yap buzla her yerine kompleks yap ve bacagini zorlamadan yavas yavas hareket et yani yavas yavas diz kapagini karnina dogru cek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bisey olmaz hamlanmis vucut gecer haftayas yavas yavass iyice dinlendir spordan sonraa duzelir

1|0
    0|0
  • Acıması daha iyi. Geliştiğini gösterir. Ama çok ta zorlama lifleri yırtarsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...