Bir Bayana Ressamlık Ne Kadar Yakışır?

Kaç senedir portreyle ilgileniyorum.Başarılı çalışmalarım var.Eee güzel sanatlar fakültesine de girdim.Kısaca ressam olacağım.Ailem arkamda.Peki bir bir bayana ressamlık ne kadar yakışır.Portre ressamlığı.Yakışmaz deseniz de ben idealimden vaz geçmeyeceğim de meraktan soruyorum inanlar ne kadar yakıştırıyor.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok ama çok yakışır , bende çok iyi resim yapıyorum bende güzel sanatlar fakültesinden mezunum . Kendini sadece resime odaklama grafik tasarım ile de ilgilen gerçi bu birazda meraktan . Benim en büyük hayalim her türlü tasarımın olduğu ve öğretileceği tasarım atölyesi açmak . Sadece resim yapmak istiyorsan da maddi olarak görmeyip hayallerinden peşinden mutlaka git sana önerim emniyet robot resim çizimleri için personel alımı yaptığı tarihleri takip et çok güzel maaşı var .

0|0
    0|0
    • sağolun ama robot resim çizimi yapmaktan korkarım.katiller filan.sahi nasıl yapıyorlar sınavları?ben kendime güveniyorum da ne istediklerini bilelim.

• Ben sınava girmedim ama resim çalışmaları yaptığımız bir arkadaş grubumuz vardı oradan bir arkadaş sınava girmişti . Aynı resmi ufak tefek değişikliklere anlatıp çizdiriyorlar arada ki ufak tefek farkları senin çözmeni istiyorlar . O arkadaşım sınavı kazanmıştı ıngiltere yolladılar onu hem bilgisayarlı çizim konusunda da eğitilmişti . Maaşı da çok iyidir ve çok karizmatiktir sosyal anlamda da şartları çok iyidir .

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence gayet hoş. Sanatçı ve sanatçı ruhlu insanları her zaman severim :)

0|0
    0|0
  • Yakışır ... :)

Resim Öğretmenide olabilirsin tercih senin .

0|0
    0|0
  • çok süper olur bence..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ressam olup napcaksın ki? Bence kendine meslek bul resimle de hobi olarak ilgilen

0|0
    0|0
  • Yakismazmi, ben bir bayanin yapmicagi herseyi yapiyorum sahsen, ilgileniyorum ama hobi sovalyem var ama sadece 1 kisiyi cizmistim

0|0
    0|0
  • çok güsel olur başarılar

0|0
    0|0
  • Dişlerimin arasında fırçayı sıkıştırdığımda çok seksi oluyorum.

0|0
    0|0
  • çöp adamdan fazlasını çizebilen herkese hayranlık duyarım:) saygılar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...