Bilek güreşinde iddialı mısınız? Hiç yaptınız mı?

bilek güreşi yapan ve yenilmedim diyen yoktur herhalde.

Güncellemeler:
ses çıkmamış uzun zamandırr nerede milletttt?

0|1
11|12

En İyi Kız Görüşü

• Sporcu olduğum için güçlüyüm ,bilek güreşinde iyiyimdir :)

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 12

• Body building yaptığım için güçlü bileklerim var özellikle barla da çalışıyorum bilek hareketleri o yüzden antrenörümden başka kimseye yenilmedim henüz.

0|0
    0|0
  • SAĞ KOLUM İKİ YERDEN KIRIK SOL KOLUM SAĞLAM SINIF BİR KİŞİVAR BENİ DEVİREM ODA İNŞAAT AMELESİ 85 KİLO SAF KAS

0|0
    0|0
  • pek iddialı değilim, bileklerim kuvvetli ama dirseklerimde problem var, sert zemine koyunca ağrımaya başlıyor, o yüzden rahat edemiyorum..

0|0
    0|0
  • 20 yaşındayım ayriyetten hiçbir spor bady tarzı hiçbirşey yapmadım doguştan kollarım kaslı ve güçlüyüm babamda eski güreşçi daha bilegimi büken olmadı.40 45 yaşındaki babamın arkadaşlarını dahil yendim. lisede yenen yoktu. şimdi üniversitedeyim hepsini elden geçirdim yenen çıkmadı. Çok idalıyımdır ama kesinlikle gel bilek güreşi yapalım dememişimdir hep arkadaşlarım zorlamıştır güreşe. izlemekten keyif alıyolar sanırım ama 5-6 saniyeyi geçtigi olmamıştır hiç. Bu özelligimlede övünmedim hiç.

0|0
    0|0
  • ben cok zayıfım :( aslında gucluyum ama kol yatmıyo anlamıyom ...

0|0
    0|0
  • Ben çok yapıyodum eskiden dengesizin biriyle yaptım bileğim çatladı ani hareketle . O günden sonra kimseyle yapmadım yapmamda .

0|0
    0|0
  • 2 yıl öncesine kadar hep yenilirdim artık yenilmek yok :)

0|0
    0|0
  • Kolu kısa adam bilek güreşinde her zaman öndedir unutmayalım

iddialı değilim ama şuana kadar karşıma çıkan bir babayiğit olmadı :)

0|0
    0|0
  • kimse yoğurdum ekşi demez

0|0
    0|0
  • İddalıyım ama el elden üstündür büyük konuşmam

0|0
    0|0
  • Ağırlık çalıştığım için, boyuma göre çok iddialıyım.

0|0
    0|0
  • Allah'şükür biz gücümüzü Hz.Ali Ömer Yahya Hamza dan aldık Yolumuzdan çıkar isek bükülür

0|0
    0|0
Yükleniyor...