Yıllarca çocuğunuz bildiğiniz çocuğun sizin olmadığını bilseniz ne edersiniz?

Arkadaşlar düşünün aradan yıllar geçiyor ve size hastanede bir karışıklı oldu dese ve çocuğunuz sandığınız çocugun size ait olmadığını söylese ne edersiniz ?

0|0
21|12

En İyi Kız Görüşü

• Yine çocuğum olarak kalır .d sonuçta gen veya kan bağı olması benim çocuğum olduğunu ifade eder diye bir kural yok önemli olan .d seni yansıtmasıdır o çocuğun .d hani bir öykü vardır ya üvey çocuğa öğretmen sorar üvey anne ile öz anenin farkı nedir çocuk ise biri karnında diğer ise kalbinde büyütür çocuğunu der .d işte bunun gibi bir şey bu da tabiii bence .d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• kafama sıkar giderim

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey değişmezdi.Sadece o bu gerçeği öğrenirse ne kadar üzüleceğini düşünür onun için endişelenirdim.

0|0
    0|0
  • üzülürdüm ama bişey farketmezdı yıllaca ben buyutmusum benım cocugum olarak kalırdı ,.. ama uzulurdum

0|0
    0|0
  • bence doğuran değil bakan annedir gerçek çocuğum kadar severim o baktığım çocuğa

0|0
    0|0
  • valla bilemiyorum allah göstermesin yinede..

0|0
    0|0
  • ikiside özeldir yaaa hiçbirinden vazgeçemezdim Allah korusun

0|0
    0|0
  • önemli olan kan bağımıdır bence tartışılır. bana göre senin çocuğun büyüttüğündür ona emek harcamışsındır kendinnden birşeyler katmışsındır.

0|0
    0|0
  • ikisinden de geçmem,ikisi de evladımdır..

0|0
    0|0
  • bırakmam çocuğumu.benim o.bakmak büyütmek de annelik bence.

0|0
    0|0
  • Benim için bir ddeğişiklik olmaz. o bana anne demiş ben ona çocuğum demişim büyütmüşüm bir yaşa kadar. bırakmazdım onu. ama öz çocuğumuda arardım.

0|0
    0|0
  • Öyle bir olay vardı hatırlarsanız.En iyisi büyük bir eve çıkıp aileleri birleştirmek...

0|0
    0|0
  • Ben yinede bana verdikleri çocuğa bakarım. Alışmışım artık bırakamam ki.

0|0
    0|0
  • senin kanından canından eğil ama emeğin sonuçta ...

0|0
    0|0
  • dogurdugum değil buyuttugumdur cocugum

0|0
    0|0
  • öz çocuğum olanı da bulur onu da beslerdim ne yapacam

0|0
    0|0
    • ya hahaha beslerim napıcam lafın beni bitirdii :D sanki alan aile yıllarca aç bırakmş..öz annm gelsede beni beslese diodu... :D gece gece güldüm..

• düşününce mantıksızca olmuş evet :D

• İkisinide alırdım yanıma ama diğer aile öz evladımı vermek istemezse.Allah korusun ya.

0|0
    0|0
  • kötü bir durum ..diğerini arastrrım ama yanımda olan benim çocumdur :(

0|0
    0|0
  • Gerçek çocugumu arardim ama çocugum bildigimide birakmazdim.

0|0
    0|0
  • kendi çocuğumu arardım ama diğerini de bırakmak istemezdim sonuçta o kadar bakmışım büyütmüşüm

0|0
    0|0
  • ben büyüttüysem benimdir anlamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Benim çocuğumu büyüten aileyle oturu konuşur, iyi ilişkiler kurmaya çalışırdım. Eğer ılımlı insanlarsa, dubleks bir eve yerleşmeyi teklif ederdim. Böylece her anne-babanın 2 evladı, her çocuğun da 2 annesi 2 babası olurdu. Şahane olurdu hem de. O diğerlerine de katlanırdım artık ne yapayım :)

0|0
    0|0
  • bir anda soğuyamazsın. bu yüzden bu eşine kin olarak döner. yani 100 kin duyacakken 1000 kin duyarsın. hem yıllarca yalan söylediği için, hem de ihanet ettiği için.

0|0
    0|0
  • biliyodum bunun benim sıpam olmadığını efendi duruyo bikere

olsun genede sıpamdır

0|0
    0|0
  • Yapacak bişey yok yıllar geçmiş

0|0
    0|0
  • asla birakmam devam ederimm

0|0
    0|0
  • Ben doğduğumda bebekler karışmış :D

annem diyor kesin sen kızdın o karışıklıta karıştınız

sen benim oğlum değilsin hastaneden yalnış geldin :D

0|0
    0|0
  • Yinede benim çocuğumdur,eğer çocuğum gibi sevdiysem neolursa olsun çocuğumdur

0|0
    0|0
  • Ikisinide sahiplenirim tabikide.

0|0
    0|0
  • yanı yıllar gecmıs kabullenmıssın kı bı an soguyamazsın ama zor bı durum

0|0
    0|0
  • O..çocuğu derim.

0|0
    0|0
  • Ikisinede yer var