Kapat

Okulda nasıl kavga edersin?

ewt kızlr genelde siz soruyorum düşünün en yakın arkadşınızla bir gün tartışma yaşadınız size yawşak dedi ve kavga edecksiniz ama kızın arkasıda çok maşşallah sen teksin ? nasıl döversin onu ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• süper soru bak arasınndan en zayıfını seçerim ve karnını sık elinle o acıyla kalkamaz zaten sonra yumruk at tekmele oda kıvranırken biri sana yaklaşır onuda hallet aynı şekilde gerileri kaçar korkudan altına sıçarlar hahahahaha :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Lise bahçesine cevirdiniz...

0|0
    0|0
  • Ağır bir laf degil hani çok takma :D Sende arka yap yalnız olmaz arkadaşım..

0|0
    0|0
    • Kavga Yarın Arkadşım ? =)

• Kavga etme o zaman merak etme hiçbir erkek aa şu kız kavgadan kaçtı ondan uzak duralım demez basit şeyler sakın takma umursamaz davran :)

• kız kavgalarını çok seviyorum, helede onları ayırmak süper oluyor:D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben kavgada "aman arkasın var bulaşmıym " falan demem. Direkt kızın üstüne atlar parçalarım ama çok sinirlendirmesi gerekiyor normalde kavgayı seven biri değilim zaten şu hayatta toplasan 2 kere kavga etmişimdir.

0|0
    0|0
  • (gönül ister ki saçını başını yola eline veresin ama ondan farkın kalmaz bu şekilde davranırsan) söylediklerinden de belli ki piskopat uğraşma bırak çok uzatırsa okulda şikayet et

0|0
    0|0
Yükleniyor...