Kas ağrısı var çalışmalı mıyım?

Uzun aradan sonra spora yeniden başladım ilk gün hafif kilo şınav falan yaptım. İkinci gün kiloyu arttırdım birazcık ve 1 gün ara verdim ama bicepsler inanılmaz ağrıyor mont giyerken zor giyiyorum kolumu yana açınca ağrıyor. Bugün şınav omuz bacak ve mekik yapmayı düşünüyorum sizce yapayım mı?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ilk once doktora git.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı kas grupları çalıştımanın sakıncası yok ama koldan güç alman gerekirse belki egzersizi verimli yapamazsın Ayrıca ağrılar geçtikten sonra bu kaslar eskisi gibi ağrımayacaktır tüm kaslarının alışması 1 ayı bulabilir ilk ayı ağrıların ile geçireceğin için yokmuş gibi düşünebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yapmalısın bence ağrıması normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok zorlama bence
    Ben bıraktıktan sonra boş bar çalışmıştım ilk gün sadece

0|0
    0|0
  • Uzun aradan sonra kaslar aktif hale geldiginden kaslarin yirtilmalar oluyor. Dinlenmen gerek. Bende 3 gun sonra gecti agrilarim. Belirli bir duzenle antrenman ettiginde hafif agrilar hissedersin sonra hicbirsey hissetmediginde 1 hafta sonra, agirliklari yukselt ve daha agir calis

0|0
    0|0
  • Yap yap. Uzun süre spor yapmayınca yaptıktan sonra agrimaya başlar spor yapmaya devam et ki ağrısı 1 2 güne geçsin yoksa uzun sürer.

0|0
    0|0
  • Hamladığın zaman ara ver

0|0
    0|0
  • gece uyumadan önce bebek aspirini iç iyi gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...