Yıldönümünü hatırlayıp hatırlamamak bir şeyi ifade eder mi?

Yildönümünü hatırlayıp hatırlamamanızın sevginizle, o insanın hayatınızda ki yeriyle (yada başka bir şeyle) ilgisi varmıdır? Yoksa insan hali unutulur bu bir şeyi ifade etmez mi dersiniz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Hatirlanmasi gerekir..Ama Ben bu konuda sansliyim sevgililer gunuymus Dogum gunuymus Fasofiso Bize hergun ozel gun..

0|0
    0|0
    • nasil yani?:)

• evli degiliz yarın 3. yıldönümümüz. buraya mutsuz bir anımda üye olmustum öyle bisey yazmısım suanla iligisi yok

• Anladim..seviyorsan takma bu kadar evlenirseniz burnundan getirirsin..erkekler genelikle boyledir yani erkek arkadasina ozgu degildir..mesela Ben toplum icinde dedigim dedikdir bunuda iyi bilir Kiz arkadasim tamam Der Ama tek kaldik mi isler ters donuyor :-)

• Herşeyin kendince bir önemi vardır.

Değer verdiği herşey önemlidir.

0|0
    0|0
  • önemli günler unutulmaz

0|0
    0|0
  • benim için etmez ama hatunlar için ettiğini biliyorum ki bu bilgi de benim için yeterli

0|0
    0|0
  • unuutulmamalı özel günler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki eder adı üstünde yıldönümü senede birgün böyle bir günü hatırlamak çok zor olmasa gerek:) tabi karşındaki hatırlamadı diye dünyayı yıkmaz gerekmezzz...

0|0
    0|0
  • Yıldönümünü ve doğum günümü unutmasın yeter. Ama evlenince de ilk çıkma yıldönümü unutulur işte. Çıkıyosak çıkma, nişanlıysak nişan, evliysek evlilik yıldönümünü unutmasın yeter. Senede iki gün ya :D

1|0
    0|0
    • haklısın canım umarım benimki yarın unutmaz, hiç lafını etmedi

• gönlümü hemen alırsa sorun olmaz zatende neyse bir yarını bekleyim bakım

• Alır ya üzülme :) daha çok seneler var hem.

Yükleniyor...