Beşiktaşın ertelenen maçlarının tarihleri açıklandı ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş, Mersin İdman Yurdu maçını 17 Şubat , Trabzonspor maçını 15 Mart'ta oynayacak

Yuh ya Mayısta oynasaydık bari. Şundan eminim ki federasyon Beşiktaşın Şampiyon olmasını istemiyor. Beşiktaş bir an önce bu durum düzelsin 3 Şubat ve 17 şubatta yapalım bitsin dedi ama Federasyon işi uzattıkça uzattı.

7 Şubat: Gaziantepspor
14 Şubat: Başakşehir (D)
17 Şubat: Mersin İY
22 Şubat: Gençlerbirliği
29 Şubat: Fenerbahçe (D)

7 Mart Eskişehir
12 Mart Ç. Rize (D)
15 Mart Trabzon (D)
19 Mart Antalya
Yıldırım demirören yeter

Güncellemeler:
3-18 Şubat istendi yanlış yazmışım

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• İyiymis

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şanssız bir kulüp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• Fb derbisine lider gitmemiz işlenmemiş olacak ki uzatmışlar , niye 3 şubatta mac oynatmazlar kime ne zararı olacaktı

0|0
    0|1
  • Her maçı toto zoruyla 1-0 alan fener elbet bir yerde patlayacaktır.

Hepsine koyar geçeriz rahat olun.

0|0
    0|0
  • Ben fenerbahçe taraftarıyım Beşiktaş a oyun oynuyorlar gene şampiyon olmasını istemiyorlar Fenerbahçe şampiyon olsun ki 4 yıldıza ulaşsın diye 😐😐

0|0
    0|0
  • Rizede maçı bitirip oradan direk kara yolu ile rahat trabzona geçeriz kampa oyuncular rahat girer güzel bir fikstür olmuş sonrası paso İstanbuldayız zaten

0|0
    0|0
    • 1 ay sürecek bu fikstür durumu Fenerbahçe derbiye lider olarak girme avantajına sahip olacak. Kolay değil ben futbolcu olarak bir an önce belirsizlik bitsin isterim ayrı mağdur olan bizsek bizim istediğimiz tarihlerde oynansın bir zahmet. Bizim 8 puan fark varken çıktığımız maçlar olacak farkında mısınız?

• Geçen seneki tecrübesiz takımı bir kenara bırakalım.

Bu sene takımda Quaresma Gomez faktörü var takımın lideri vasfındalar

Geçen yıl formsuz olan Oğuzhan bu sene harika işler yapıyor hadi oda kötü diyelim Sosa var Töre var

Her şeyi geçtim Kulübe de Şenol Güneş gibi bir Öğretmen teknik adam var bu sene bizi yıldırmak isterseler hakemler ile yıldırırlar öteki türlü şu şartlar altında kimse karşımızda duramaz olumsuz hava koşullarını da eklemek gerek tabi

• Ben Gomez, Q7 ve Şenol Hocanın bile yetersiz kalacağını düşünüyorum sonuçta bu işler o kadar basit değil. Gazeteler lider 5 puanla diye başlık atıyor bunlar futbolcuları etkiler onu geçtim. Ts formsuzdu mesela maç ne kadar erken olsa bizim için iyiydi şimdi yeni hocayla daha çok hazırlanacaklar 1.5 ay vakitleri oldu.

• tuhaf

0|0
    0|0
  • Aynen videodaki gibi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • O zamana kadar Trabzon toparlar. Deplasmandaki fener maçı kritik. Alan şampiyon olur.

0|0
    0|0
  • türk futbolu kimlere emanet!

0|0
    0|0
Yükleniyor...