Bitki çayları zayıflatıyor mu gerçekten?

evet degerli arkadaşarım benim az kilo vermem lazım ve şu aralar kiraz sapı ve mate çayı içiyorum. sizce bu tür şeyler gerçekten zayıflatır mı. ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ödem söktürücü için, yoğurt ye ve yoğurdun içine limon sık.. Bak limon suyu değil limon sık ve ye.. 2 hafta sonra gör farkı :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bunlar hep hikaye para tuzağı çay zayıflatmaz

günlük aldığın kalori o gün harcadığın kaloriden az ise kilo verirsin kalori hesabı yap spor yap hafif diyet ... diyeti abartma ters teper

boy kilo kaç bu arada

0|0
    0|0
  • Bitki çayı içiyorum zayıflıyorum diyen yalannnnnn konuşur.az ye spor yap yağları yakmaya bitki çayı içerek yardımcı ol bu tamam derim o azman

0|0
    0|0
  • Elma çayı sayesinde ben ve over toplamda 15 kilo verdik

0|0
    0|0
  • botanik.flptr.com daki 200 nolu çayı kullanabilirsin. gerçekten zayıflamaya etkisi var. diğer zayıfama setleri ile dahada etkili oluyor. sizin bahsettiğiniz ürünleri bilmiyorum. nekadar sağlık kı ?

0|0
    0|0
  • öyle diyorlar ama artık neyin ne olduğunu tam bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Yeşil çay içmeni tavsiye ederim

günde 2 kupayı geçme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece bağırsakta emilimi gerçekleştirmeden vücuttan atılmnasını sağlıyor yediklerinin ve pek sağlıklı değil tavsiye etmem .

0|0
    1|0
  • yanılmıyorsam bitki çayları/form çaylarının içinde mutlaka sinameki oluyor, dozunda içersen sindirimi hızlandırıyor. kiraz saplıyı ben de içiyorum.

eğer şekersiz içersen en çok faydayı yeşil çaydan görürsün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...