ZAYIFLAYAMIYORUM?

herkese merabalar duygu ben 20 yasındayım sızce 163 boy kılo 95 ıyımı kötumu zayıflamıyorum ben

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• sabah kalhvaltısını atla normalde 1 ögünde yediğin yemeği kalan 2 ögünde tüket..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de zayıflayamıyorum 18 yaş 171 boy 97 kilo :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Protein ağırlıklı beslen hatta l carnitine kullan bol bol yürüyüş yap spora git şeker tuz ekmeği azalt olmadı diyetisyene git verirsin kilo.

0|0
    0|0
  • Spor yap diyet yap zayiflarsin

0|0
    0|0
  • biraz fazla 10-15 kilo versen ortalamaya döner bence fazla kasma az ye bende öyle yapıyorum sabah birşey yemeyip öğlen bir soda bir simit akşam normal yemek yiyip 20 kilo zayıflayan arkadaşım vardı bende denerim inşallah en kısa zamanda :D

0|0
    0|0
  • spor ve diyeti birlikte yap tok tutan az kalorili yiyecekler tüket eğer zayıflamak istiyorsan istemiyorsan bence insan nasıl mutluysa öyle kalmalı. saygılarımla

0|0
    0|0
  • bence çok iyisin herşeyden önce sıkıntı yapma bol bol su iç aksam 7 den sonra bişley yeme ve ekmeği kes bu kadar zayıflamazsan gel yüzüme tükür

0|0
    0|0
  • Yoo bence iyisin yani beyaz tenliysen okadar cok sikinti olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok kötü ya. Zayıflamaya çalış

0|0
    0|0
  • Sağlık sorunları çekersin uğraşsan yaparsın

0|0
    0|0
  • diyetisyene başvurman daha sağlıklı yaptığın yanls bır diyet sağlığına zarar verebilir çünkü kilon fazla ama bu yasta cabuk kilo verisin pes etme

0|0
    0|0
  • Goji çileği kullanabilirsin internette oldukça fazla bilgi var ve bende kullanıyorum şu anda çok yararı oluyo ve hiçbir yan etkisi yok 2 haftada 13 kilo verdim dünya ca ünlü bir şey kesinlikle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Zayiflaman gerek diyet spor felan yap istersen

0|0
    0|0
  • Fitness'a git?

0|0
    0|0
  • ismini niye söyledin ki knk ahjksdg

0|0
    0|0
  • Kotu 52 olman lazım