Kuzenimden hoşlanıyorum yardım edin lütfen!

Öncelikle Merhaba.. amcamın oğluyla aramızda 6 yaş var ve ben ondan hoşlanıyorum.. oda benden hoşlanıyor gibi.. seni çok başka seviyorum demişti geçenlerde.. davranışları falan öyle hissediyorum. facebook'ta durum paylaşmıştım özledim diye. kimi özledin sen bakiym falan dedi. zaten arkadaş listemede sürekli karışıyor. diyeceksiniz ki bir kuzen olarak tabii ki sahiplenecek. ama sahipleniyor gibi değil ya çok değişik. zaten pek yakın değildik birlikte büyüme gibi bir durum olmadı.. hatta uzun zamandan sonra (9-10 sene) görünce şaşırdı :D sizce benden hoşlnaıyor olabilir mi? biliyorum böyle bir durum olacak olsa bili çocuklarınızı düşün falan diyeceksiniz ama artık kan testiyle özürlü olup olmayacağı hatta olmamasını sağlıyorlarmış? siz ne diyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• O'nun için savaşmaya devam et !

Çünkü kaybedersen kahraman olacaksın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bilmiyorum benimde kuzenim var bebek iken görmüştüm sonra şimdi gördüm halamın kızı bebek gibi Bizim oralarda kuzen vs. ewliliği yaygındır Babaannem kaçırma dedi bana ama... Ben kızdım babaanneme bagırdım çagırdım ... Neden TERS geliyo bana memlekette kız mı yok ta onunla ewleneyim sonuçta halamın kızı ... Sende ewlenme bence başka erkek mi yok? Ewet gerçekten bebek gibi ALLAH sahibine bagışlasın akrabam olmayacak gerçekten ewlenirim ama... Dedimya ewlenmem ...

0|0
    0|0
    • ya ama insan sevebilir aşık olabilir ne varki? ne güzel babaannende demiş :P ne olur ki evlenirsen onu anlamıyorum

• Olmuyo işte yaa... TERS geliyo bana ...

• Anladım teşekkür ederim :)

• cokkkkk iyi düşünün diyorum. Sıkınıtılı

1|0
    0|0
  • kan kardeşliği

0|0
    0|0
  • benim annem ve babamda akraba ve hic bir sıkıntı olmadı sadece tek çocuğum kardeşim yok bu ondan kaynaklanıyor olablir ama sorun yok çevremdeki diğer örneklerdede

0|0
    0|0
    • ondan değildir bence.. çok şükür sevindm :)

• gerçekten mii süper ::)

• sosyal açıdan nasıl oluyo sıkııntı var mıailede veya sülalede. sizin ailenizle diğer aileler arasında ilişkiler nasıl

• Genetik olarak ayıp bir durum akrabalar kuma gömüp taşlayabilirler seni.

0|0
    0|0
  • Hayırlı Olsun Ne diyelim..Akraba evliliği sonucundan çocukların sakat doğaması..Bunu bilim çürüttü yok öyle birsey günaydın.

0|0
    0|0
  • bizim akrabalar içerisinde 2 tane böyle evlenen var ikisininde cocugu simdi var ama kaybettikleride 4 er 5 er tane :D ayrıca evlenmeden once zaten kan testi yaptırıyorsun uyuşmazlık olursa tedavi alıyorsun ;)

0|0
    0|0
    • evet onu söyledim zaten kan testi yapılıyor sorun olmaz herhalde :D

• hem kaliteli hem hesaplı :D

• hıhı kesin öyledir :D asdfgfg

• :) hayırlısı neyse o olsun :)))

0|0
    0|0
  • başka erkek mi kalmadı kuzeninden hoşlanıyon

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• bana göre çok yakın ayıp gibi geliyor bana ha kardeş ha kuzen biz böyle büyüdük

0|0
    0|0
  • ben kuzenlerimle kardeş gibiyimdir hoşlanmak gibi bir durum çok ilginç geldi bana 7 milyarlık dünyada başka insan mı yok benim çevremde böyle evlilikler hep mutsuz bence vazgeç sonra çok üzülürsün

0|0
    0|0
    • öncelikle teşekür ederim.. oluyor ama işte sevdim. kardeş gibi byümedik zaten. görmedim bile doğru düzgün..

• Yanlış anlamada amcanın ogluna nasıl başka gözle bakabiliyosun kardestir kandır candır.. Yargılamıyorum ama olmaz ki ya

0|0
    0|0
  • Olabilir yakınlarda örneğini gördüm ama hiçbiri mutlu son olmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...