Uzun bir soru olabilir.Ama düşünmenizi sağlayabilir.

Hayatın ne kadar garip olduğunu düşündüğünüz oldu mu?

Rutin hayatınızdan başka neyiniz var.Her sabah kalkar elinizi yüzünüzü yıkar,güzelce donatılmışya da sade bir biçimde hazırlanan kahvaltıya oturur ve karnınızı doyurursunuz.İşe giderken eşinizi ve çocuklarınızı öperya da umursamadan çıkarsınız.İşe gidersiniz her zamanki evraklar ile uğraşırsınız.Kimi zaman yorgun kimi zaman neşe ve heyecan ile evinize gelirsiniz.Bilirsiniz ki,yarın aynı aktiviteler hayatınızda tekrar vuku bulacaktır.

Ve yaşamın bir parçası olma yolunda bir gününüz daha geride kalmıştır.Yarın olmuş ve tekrarları yapma yoluna koyulmuşsunuzdur.

Aynı akcigerinizin yaptığı tekrarlar gibi,yada kalbinizin.Onları oluşturan hücrelerin yaptıkları tekrarlar gibi.Her zaman aynı şeyler.

Ve hücrelerinizin temel yapı taşlarından biri olan Proteinleriniz.Ya da onunda temel yapı taşları olan amino asitlerinizi.Her zaman müthiş bir simetri ile dizilir ve size hizmet ederler.

Acaba diyorum , Kainat bir hücremidir.Eğer böyle ise nasıl bir yaşam formunun bünyesinde yer alan bir organizmadır.

Ve içerisinde bulunan her bir yapı aynı hücrenin içerisinde bulunan temel yapı taşlarından birimidir.Güneş sistemimiz olan samanyolu galaksisi ,bu yapının içerisinde acaba bir DNA işlevi görüyor mudur?

Sizce bu mümkün olabilir mi?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı akcigerinizin yaptığı tekrarlar gibi,yada kalbinizin.

buraya kadaar iyi de sonra bozmuşun :D

0|0
    0|0
    • Bu bir şiir olsaydı ,size hak verebilirdim.Ama bozmak ile ne ilgisi var.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeş keşke sadeleştirseydin yazını ...Anlam karmaşılığı sezdim yazından

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsunuz.Biraz sadeleştirmek mantıklıca olur sanırım

Yükleniyor...