Gitmek mi zor kalmak mı zor??

mersınde yasıyordum onceden ailm benım tüm düzenimi bozdu ankaraya getırdı. getırırken verdıklerı hiç bir sözü tutmadılar. şimdi ben tekrar gıtmek ıstıyorum mersıne. gelecegimi orda cok daha rahat kurcagıma emınım cünkü. siz olsaydınız kalıp mutsuz hayatınıza devammı ederdınız yoksa herşeyi bırakıp dogru yol olduguna ınandıgınız yeremı giderdiniz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kalmak zordur çünkü giden herşeyi düşünüp bunu kendine hazırlayıp onsuzluğa hazırlayı bunu düşünüp gitmiştir kalmaksa öyle değildir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla mersinde hiç gitmedim ama tüm kötü olaylar mersinle adanada oluyo abi mersinli ve ya adanalı bir kıza yazarken abin var mı diye soruyom önce.

0|0
    0|0
    • mersın dısındayım ben anamurda. anamurla mersının alakası yok. cok temiz bir yer anamur. millet arabanın kapısını acık bırakıp uyurlarda kımse o arabayı çalmaz. öyle bir yer yani. gece dışarı cıkıldıgında bıle hiç bişey olmaz kımse kımseye bakmaz

• işte bunu ailem anlamıyor aylardır calısıyorum bir kuruş kenara atamıyorum. evlendiğimde babamın bir kuruş katkısı olmucak biliyorum istedıklerımı yapamıcak o yuzden mersıne gıdıp kendım ıcın birikim yapmam lazım. bunun içinde herşeyi arkamda bırakıp gitmem gerekıyor. ama işte buna cesaret etmelımıyım onu düşünüyorum o kafamı kemiriyor

• sonuçta kızlarısın onlardan uzaktayken içleri rahat etmez. bence zengin kocaya yönel.

• Mersin iyidir

0|0
    0|0
  • Gitmek daha Zordur :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...