Sizce sampiyon hangi takim olur?

Iyi geceler ks-gece-tayfasi.
Sizce super ligde hangi takim sampiyon olur?
Bence Galatasaray olur, oyle umuyorum. Fakat besiktasin kadrosu cok genc ve dinamik, fenerbahceyide hakemler cok seviyor.
Sizin dusunceleriniz nedir?

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Her turlu oyuna rağmen Beşiktaş olacak inşallah

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray !!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Konuya kendi bakış açından bakmışsın.
    Galatasaray kaçıncı sırada şuan? 3. sırada ve puanı 33. Fenerbahçe 46 puan da ve Beşiktaş 2. olarak 41 puan da. Galatasarayın yetişmesi için ikisinide yenmesi gerek önündeki maçlarda. Çünkü başka bir takım yenemeyecek onları.

0|0
    0|0
  • Şampiyon Fenerbahçe olacak, galatasaray 13 puan farkından kurtulup bırak şampiyonluğu 2. liğe oynayamaz. Hakemler feneri seviyor diyorsun ama eskişehirde verilmeyen penaltıyı konuşmak yok Kadıköyde 4 tane net penaltı verilmedi bunu da konuşmak yok objektif bile olamıyorsun. Anca kendini kandırırsın.

0|0
    0|0
  • Tırtspor

0|0
    0|0
  • bence çaykur rize olur

0|0
    0|0
  • bencede gs 😄😄😄

1|0
    0|0
  • Mbesıktas

0|0
    0|0
  • Evet bir Cimbom taraftari fenerbahceyi hakemler seviyormus musda calisin sizin de olur. Bu sezon şampiyon FENERBAHÇE dir. Screen shot al bunu da. GS nin sampiyon olabilmesi icin 13 puani yani 5 maç kazanarak bizimde 5 maç kaybederek rahatlamaniz gerekiyor bu da imkansiz. Cunku fb ilk yari da 1 maglubiyet yasadi ve daha iyi oynuyoruz ( defansif yönde)

0|0
    0|0
  • Ben fanatik bir galatasaraylıyım ama bu dakkadan sonra galatasaray zor ama niye olmasın bana göre şampiyon beşiktaş

0|1
    0|0
  • Bence Galatasaray demenden pek takip etmediğini düşünüyorum ligi. BeşiktAşk olur tüm engellere rağmen.

0|0
    0|0
  • Ben gs liyim ama gs lige havlu atmış durumda FB desen o kadro ile bile hakem sayesinde kazanıyor bjk şampiyon olsun isterim.

0|1
    0|0
    • Çok haklısın kardeşim

• bir de sahanızda kupa kaldırdığı mız da

• @eraybaskan1907 sizin sahada da 2. Kupayı kaldırdık asıl başari o muzene kupa getiriyorsun

• galatasaray

1|0
    0|0
  • Beşiktaş eze eze şampiyon olacak.. Şikeci Galatasaraya artık şans yok

0|0
    0|0
  • 17 hafta penaltı verilmeyen fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Malesef fener olcak heralde

0|0
    0|0
  • BJK de olur, FB ' de ... Federasyon ayarlıyor... Rüşvet, alavera , dalevera çok..

0|0
    0|0
  • beşiktaş olur

0|0
    0|0
  • Şampiyon elbet biri olur da o zaman kim kalır, kim göçer bilinmez yeğen.

0|0
    0|0
  • Gsliyim ama ins. Beşiktaş olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...