Spor giyinen kızları erkekler nasıl bulur

erkekler siz tayt üstüne spor kısa bir tişört ve spor ayakkabı giymiş kızlar hakkında ne düşünürsünüz.dün okulumda öyle giyindim ve sınıftaki erkek arkadaşlarım çok dik baktı.fiziğimde düzgün.erkekler böyle giyinmiş kızı seksimi bulurlar yoksa yakışmışlık anlamındamı bakarlar yani ne düşünürler.normalde şık giyiniyorum ilk defa spor giydim o da etki yapmış olabilirmi

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hoşuma giderdi ama sınıfında ki erkekleri bilemem.Sportif kız her zaman öndedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Fiziğine yakışıyosa hoş durur, yakışmış anlamında bakılır. Seksi gelmez, en azından benim fikrim bu yönde

0|0
    0|0
    • iyi ozaman :) sıonuçta sınıf arkadaşlarım öyle düşünmelerini istemem

• Ancak tayt hatları belli ettiğinden bazı istisnai insanlar farklı bakabilir. Tavsiyem pek dar giyme, ki sıkıntıyı sıfıra indir

• bazılarında güzel duruyo. spor elbisesi üstüne güzel olmayan kız görmedim, belki üstünde güzel durmayanı görüyorumdur.

0|0
    0|0
  • Tayt bacaklara yapıştığı için tabii ki seksi duruyor. Bi de üstüne kalçaları açıkta bırakacak bir t-sihrt veya uzun kollu bir şey giydiysen doğal olarak fazla seksi duruyor.

Daha önce öyle giyinmiyordum demişsin, ilk defa giydiğin için herkesin ekstra ilgisini çektin, libidoları hareketlendirmişsin :)

0|0
    0|0
  • Sportif buluyoruz .d.d

0|0
    0|0
  • Süper hele atletikse manyakça asılırım :P

0|0
    0|0
  • güyünmeyi biliyorsa sexi bulurumda giyinmeyi bilmiyorsa harbi bu ne lan deyip midemi tuttugum oluyor...

0|0
    0|0
  • son derece seksi buluyorum.popolarından bakmaktan kendimi alamıyorum:))

0|1
    0|0
  • spor giyinen derken eşoftman mı ? kezban styla

1|0
    0|0
    • yok be ne eşoftman öylesi kaldımı marka tayt anlamında

• tarzın dışında takıldığın için olabilir şaşırtmıssın milleti ve :D ve devamı var işte :D

0|0
    0|0
  • Her zaman iyidir spor giyinmek

0|0
    0|0
  • Uzun dalgalı saç

Kalın askılı beyaz body

LA Lakers basketbol şortu

Beyaz konvers

beyaz kısa çorap (şu bilekte olanlar)

Fena durmuyor.

0|0