Arkadaşlar bir bakarmısınız

arkadaşlar merhaba ben yaz tatili için çalışcak iş arıyorum sizce nasıl yerlere başvurmalıyım çok paraya ihtiyacım var iyi gelirli işler neler olabilir

Güncellemeler:
ya çok dediğim 500-700 arası yani sonucta 2 ay çalışıcam tatil boyunca benim i,çin baya para yapıyo daha önce burgerkıngte falan çalıştımda 250 tl maaş aldım bilinçsiz davranmak istemiyorum bu sefer tavsiyelerinizi bekliyorum.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yazın çalışiyim para kazaniyim diyorsan trizm fassfood vs olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• "Cok" kelimesi goreceli! Sana gore mi cok bana gore mi! Rakam soylede duzgun tavsiyede bulunabilelim!

1|0
    0|0
  • nasıl bı semtte oturdugun onemlı

Teknosa tarzı veya gıyım magazaları olabılır

musterı temsılcısı olarak basvurabılecegın yerler coktur hangı semtte olursan ol vardır bole ıs yerlerı

ınsanlarla dıalogun ıyıyse dıksıyonun da yeterlı derecedeyse yapamayacagın iş yoktur girişimci ol ben bunu yapamam deme de her işi yaparsın gerı kalanı

yeterkı kendıne guven

he bıde su var

gorusmeye gıttıgın yerlerden olumsuz yanıt alınca hemen pes etme

0|0
    0|0
    • istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum.

• Asker arkadasım var orda cevresıde genıs ben yardımcı olabılırım dılersen

ne tur işlerde calısabılırsın mesela ? aklında bıseyvar mı?goruseyım cevabından sonra

• Tipine güveniyorsan kıbrısa gelmelisin. Gerek turizm gerek gece hayatı için bayan ihtiyacı var. Metres değil, öyle algılama asla. Metres dediğin şey yeterince var burada. Hemde benim diyen adamı baştan çıkaracak cinsten.

Bir otelin havaalanından misafirini karşılayan ekibinin her bayanına 1600 lira verdiğini biliyorum.

0|0
    0|0
  • Turizm olabilir çalıştığın yere göre 800-1000 alırsın yanlız biraz ortamı kötüdür

0|0
    0|0
  • Otele git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...