Bayanların internetteki rahat tavırları!

Argo konuşmaları ve rahat tavır ortaya koyan kişiler daha fazla ilginizi çekiyor mu ? Özellikle bu bayanların hakkında art niyet düşünmeden samimi olduklarını mı düşünürsünüz yoksa sanal olmanın verdiği rahatlık mı dersiniz , size anlattıkları inandırıcı gelirmi ?

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın yaşadığı yıllar ona az veya çok bir hayat tecrübesi kazandırır..

Sitede bir bayanın yazdığı cümlelerin edebi zorlama mahsulü mü yoksa gerçek yaşadığı hayatın cümleleri mi olduğunu anlama anlamında da mesela.. En fazla % 50'lik bir hata payıyla tahminim gerçek çıkar.. Ki sosyo psikolojide bu oran başarılı sayılmalı ..

Lüks ve marka giyim, telefon, araba başlığı açan kardeşlerimin çoğu ortalama hayatlara talim insanlar aslında.. Zaten tabak gibi de belli ediyorlar bir körün fili tarif etmesine benzer cümleleriyle..

Gerçekten kendini geliştirmiş, standartları yüksek üyeler zaten o mevzularda atıp tutma gereği duymuyor bile..

Argo da bununla aynı.. Kendini zorlayarak argo cümle kuran bir kız aslında "ben Çarşı camii imamının imamhatipli kızıyım" diyor farkına varmadan kelimeleriyle..

Günlük hayatında argonun dibine vuranın zaten KS ile işi olmaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• kadınlar olarak kısıtlamayalım da o tip konusanlardan ego tatmini yapan var, gerçek hayatta içinde kalanları döken var, gerçekten öyle olanlar bile vardır belki de...

2|0
    0|0
  • Sanalda olmanın vermiş olduğu rahatlık var tabi, Ama bunu kötüye yormamak gerekir. Gercek hayat da yakın ilişki içerisinde olduğum kişinin kendini nasıl rahat hissediyorsa öyle davranmasını isterim . Bazen bir kelimenin anlattığını bir kaç cümle daha iyi izah edemediği durumlar yaşamıyormuyuz ...

1|0
    0|0
    • katılıyorum ama kötüye kullananlarda çok bence

• Bence herkes oldugu gibi davranmali , olmak istedigi gibi degil ! Ben gercek hayattada argo kullanmam sanaldada kullanmam !

• Nasıl rahat ediyorsan öyle olmalısın :)

• Hayır Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Sanal sohbetimi yapar gerisine bakmam.

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir aslında. zeka pırıltısı varsa argoya da değil önemli değildir. kendince doğalsa sorun yok. zorlama bir durum varsa zaten belli olur. argondan değil de yayvan konuşma tarzından ve cicis sendromundan muzdaribim ben.

0|0
    0|0
    • Yavan derken nasil yani ? Cicis sendormu ?

• Anladim tsk ederim :) kolay gelsin sana

• :) ilk öncelikle her bayan burdaki gibi bir erkeğin karşısında rahat olamaz ... ama olan vardır elbet.. rahatlık aslında gerçkte dile getirmek istediklerini ifade eder bir insan rahatca yalan söyleyemez..:) ha varmıdır oda vardır ama birazda insan sarrafı olmak şart.. arkadaşım tanıcaksın tanıyacaksın:))

0|0
    0|0
  • hep bakıyoruz cinsellik sorularına

kimimiz cevap veriyor kimisi vermiyor

belli bir yaşı geçenler kendini tatmin için

alt gurup merak toplumda anlatılan ilginç

yapamadığı belkide arzu ettiği olayları burda

kimsenin tanımadığı rahat olabileceği

ortamda rahatca konuşuyor

sıkışırsa kapatıyor yenisini açıyor

tertemiz oluyor yani kırklanmak gibi birşey

tanınmamanın verdiği öz güven bence:)

0|0
    0|0
  • hiç işim olmaz hiç işim olmaz:)

0|0
    0|0
  • keyfi davrandiklari icin yorum yapmak manasiz olur benim acimdan cunku ayni seyi bende yapiyorum keyfiyim..ama yinede adamina gore davranmasini bilmek gerektirenler var..

1|0
    0|0
    • Popi adamina göre davranmayanlardan bahsediyorum , böyle rahat rahat herkesle sanki kiz kiza / erkek / erkege konusuyormus gibi konusanlar var !

• Benim icin sorun yok :) sana hos geliyormu sürekli küfür eden , seninle cinsel hayatini anlatan biriyle sohbet etmek ?

• benimle o tarz konusan birisi yok..bundan hoslananlara gidiyorlar onlarla konusuyorlar..

• Çok aşırı rahatlık var özellikle ilişkiler üzerinde olan sorular normalde olsa babam beni öldürür moduna girer hepsi.

1|0
    0|0
  • iki türlüsü var ;
    1 aslen rahat burada da rahat
    2 aslen içine kapanık burada rahat
    ama rahat adam ya çekinmezsin mesela ben şu an çekiniyrum neden çünkü önceki sorunda senli benli konuşmayı eleştirmişsin

0|0
    0|0
  • iclerindeki sakli kalan kasarizm ortaya cikiyor bazilari hanim hanimcik terbiyeli bazilari erkek pesinde tipsizlik yuzunden evde tikilmis nette tatmin oluyor bazilari sahte bir maske takmis onu oynuyor erkeklerde bu sekilde

0|0
    2|0
  • Sanalda insanlar çok daha rahat konuşuyorlar..

0|0
    0|0
  • Sanalın Verdiği de Rahatlık Vardır İllaki Ama Bayanlara Argo Kelimeler Yakışmıyor

0|0
    0|0
  • Erkek ya da kadın herkes klavye başında daha cesurdur,kahramandır,şövalyedir. Beni bu tavırlar çekmez,etkilemez de. Aslında iyi bir tahlilciyseniz bir kaç cümle sonra karşınızdakinin kahramanlık derecesini anlayabilirsiniz:)

0|0
    0|0
  • Sanal ortamın vermıs oldugu rahatlıga dayanarak hosuna gittikleri gibi davranırlar kafasına göre yani sonucta sanal ortam

0|0
    0|0
  • malesef öyleler

0|0
    0|0
  • pc yi fişinden çekerim :)

0|0
    0|0
  • Argo konusmanin bir anlami yok! Her samimi olan argo mu konusuyor?

0|0
    0|0
  • sanal ortamda olsabile argo kunuşan hatun itici geliyor

1|0
    0|0
  • kendine güvenmeyen beni burada kimse tanımaz diye düşünen kişilikleri oturmamış insanlar

0|0
    0|0
  • erkekler içinde bayanlar içinde öyle realde agzını açamayacaklar burda king oluyo.

0|0
    0|0
  • Sanal ortamın verdiği rahatlık derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...