Sevgilimle bu aralar kavga ediyoduk

dün gece ayrılmak istedimi söyledim yalvardı affet diye neyse tm dedim bugün aradı geliyorum dedi tm dedim sonra bir daha aradı ben gelmiycam babam çağırdı diye bende zaten gerek yoktu neden dedi istemiyorum dedim sonra gelicem dedi istemiyorum dedim gelicem grşrz dedi kapattı

konuşurken arkadaşlarının gayet iyi sesi geliyodu hem babası çağırmış olabilir iki dk yanımda durup gitse nolcaktı önemli birşey yok sonuçta yoksa konuşurken böyle rahat olmazdı

bende bu sefer gerçekten bitti diye mesaj attım bir saattir cevap vermedi siz olsanız sevgilinizi iki dk görmezmiydiniz yaya da aramazmıydınız bitti dedikten sonra ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• ağzında ayrılık lafıyla bir yere varamazsın bitti affettim bu ne tövbe haaşa allah mısın sende affediyosun.

her tartışmada bitti diyen bir kız sıkıcı gelirdi bana yol verirdim ben olsam sana.

Sevgili olmak demek gönül eğlendirmek demek değil seviyosan ayrılık kelimesini ağzına almayacan tartıs ama gerçekten bitti yazmısmıs oğlan sana yol verdi demekki gerçekten çok sıkıcı bir sevgili oldugun belli

kusura bakma dogrular bunlar eksileyeceksin ama doğruları söylemek lazım

0|0
    0|0
    • yok eksilemicem senin düşüncen insanları tanımadan nasıl bu kadar önyargılı olabiliyosun ?

• Anlattıklarına göre yorumladım ben bitti lafını söyleyip duran bir kişi zaten bitirmiştir diyorum ben boşa uğraşma cocukla ikinizde işinize bakın

• 2 senede sadece bir kez bitti dedim

Erkekler Ne Diyor 8

• herşeyin altında birşey arayacaksan boşa tüketirsin kendini.

seviyorsan o kişide seni seviyorsa birbirinize katlanın yaşadıgın hayat bir masal degil. herşy istedigin, düşündüğün hayal ettiğin gibi olmaz.

ama görüşürsünüz tekrar

ama kafanda bittiyse sevgi dediğin çiçek kurumaya başlar. neden ayrılmak istediğini belirtmemişsin ilk cümlende.

sadece yazdıklarına göre söyleyeyim eger her kızdıgında ayrılırım dersen ben olsam seni aramazdım aklın başına gelsin diye.

0|0
    0|0
  • Yani başka şeyler olabilir hemen üstünü çime

0|0
    0|0

• Ne yapsak haklısın.

Benim başıma aynı şey geldi ben hemen aramakla yetinmedim gittim görüştüm bana olan güveni dahada artı.

Ancak bir insan bir insanı severse böyle şeyler olsa bile sevgisinden dolayı anlayış gösterir.

Her insan bir değil.

0|0
    0|0
  • Bu kadar yüklenme sende. Biraz zaman tanı yarında durum aynıysa öyle bitir.

0|0
    0|0
  • karakter meselesi :)

0|0
    0|0
  • arayamazdım aramam yok :)

0|0
    0|0
  • çocuk yalan söylemeye mecbur kalmış demek haklı da bence asabi bir kızla olmaz

herkes sana destek cevabı yazacak diye bir kural yok. çocuk iyi dayanmış bu zamana

0|0
    0|0
  • çoluk çocuk ilişkileri mantıksız tripler falan yorum yazmak zaman kaybı

0|0
    0|0
    • yazma lan o zaman sen benim hissetiklerimi nerden bilceksin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...