Bırını sevdıgınızde onun için

herseyınızı feda edeblıyormusunuz? ornegın alılenız kabul etmedı dıyelım onun ıcın aılenızı hıce sayablıyormusunz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• ailem istemezse onlardan gizli yürütürüm ikisidende vazgeçmem yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herşeyi feda ederim.. Ama ailem dışında ailemi kaybetmeyi göze alamam ama ailem kabul edene kadar diretirim.

0|0
    0|0
  • Yokk babacım istemedi bende ilişkiyi bitirdim.. :) İnsanların belli değerleri olmalı ne olursa olsu kimse için aileden anneden babadan vazgeçilmez...

1|0
    0|0
  • hiçe sayılmaz ama orta yol bulmaya calısılr. tanımaları saglanır bırbırlerını ama aıle cok karsıysa bır yerdenb sonra yurutmek zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hice saymak degilde yine de bildiğimi okurdum. seviyorsan uyuşuyorsan biraz zorluklara göğüs germek gerek. evlenince belki bir süre ailen sana karşı ilgisiz olur ama sonuçta evlat ne atılır ne satılır sözüyle kabullenirler.

0|0
    0|0
  • ailemi hice saymam tabiki ama elimden gelen herseyi yaptırırım ikna etmek icin ..

0|0
    0|0
  • Aileme güveniyorum, senelerdir flört flört , hic tanimadigim hosuma giden birini bulsunlar görücü usulü ile gidip alacagim direk..

0|0
    0|0
  • Hiç bir insan icin ailemi hiçe saymam

değmez çünkü beni dünyaya getiren el kızı değil

9 ay karnında beli ağrı ağrıya taşıyan ve çok büyük acılarla dünyaya getiren CANIM ANNEM

bırakıp gidemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...