Sizce sonumuz ne oluur zaman ayıırn bakın lutfen

arkadaşalr 1.5 aylık bır ılıskım vardı kısa zamanda cok sey ysadık benı sevdı emınım ama dun bı anda neden yokken tartısırken yanında huzursuz oluyorum ayrılmak ıstyorum dedı ben baya kotu oldum sonra neyse duusncem dedı benı braz yalnz bırak dedı ben benı sevmedgını dusunmuyorum ama ılıskımız cokda guzel gıtmıyo buda bı gercek bgn yanına gıttım bana kesın bsey soyle dedım odaşu ankesn bsey soylıceksem bıtsın derım ama beklcem dusuncem dedı ben gene dayanamadm aslında bıtırmeyı beklıyodum ama tamam dusun bekleyelım dedim gelnce mesaj attm cevap atmadı sızce sonumuz ne olur bana olan sevgısınden suphem yok ama korkuyorum ya konusmadıgımız zaman ıcınde yokluguma alısırsa ben bıtsın ıstemıyorum aslında bıtmesı benım ıcın en ıyısı ama sızce ne yapmalıyım bana bı akıl verın lutfen

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Nedir bu sevgi, aşk dertleri anlamıyorum ki. Gitmek isteyene güle güle deyin. Merak etmeyin o kaybeder. Gün gelir pişman bile olur. Geri döner ve sizde tabi ki kabul etmezsiniz. Değerinizi bilmeyen bir insanla yapamazsınız. Bir ilişkide bir kere ara verildiyse bile o ilişki bitmiştir. Kaldı ki çocuk ayrılmaktan bahsetmiş. Size erkek mi yok :) Farz edelim ki devam ettiniz, nereye kadar? eğer size değer verseydi böyle birşey yaşamazdınız. Mantıklı davranın biraz.

0|0
    0|0
    • bunların hepsını bende bılıyorum ama kalple beyın aynı calısmıyokı ıste duygularımıza yenık dusebılıyoruz

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Eğer ortaya bir olay yokken böyle bir durum olduysa senin bu durumda gururuna davranacak kendin bitirmen lazım diye düşünüyorum. Daha doğrusu ben olsan karşı taraf zahmet etmeden bitirirdim. Bu kadarda güven vermeyin karşı tarafa.

0|0
    0|0
    • bende anlamadm gayet ıyıyken bı anda boyle demesı huzur vermedıgım dogrudur bazı davranıslarım onu huzursuz edıyo olabılır belkıde bana hıssettırmemestr

• Açıkcası ben bu durumu afedersin ama karşı tarafa değer verince bir yerleri kalkıyo diye değerlendiririm. Varsa bir sorunda gelip der ki sorun bu öyle kendi kendine hareketlere girerek olmaz bu.

• seviyorsa vazgeçmez zoruna gidecek birşey yapmışsındır belki! yaptın mı?

0|0
    0|0
    • zoruna gıdecek deglde onu gercekten huzursuz edıek davranıslarım bulunmustur haklıdır bısey dyemıcem bende donerse benımdr donmezse hc benm olmamastr dye dusunup saldım çayıra hc bı caba gostermeme su saatten sonra zaten o donse bıle ben donmem ona

• yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla sizin net bir kararınız yok o olgun bir kişiyse size şahsiyet olarak davranmıştır. hem dönmesini bekliyorsun hem dönerse bile ben dönmem diyorsun. yazık değil mi çocuğa

• cocugaa ne yazık olcaak yaa oyle brakıp gıdılırmı hc bsey yokken ortada ben 1 hafta 1 ay onun dusunup karar vermesınımı beklıcem hc konusmadan yok oyle dunya 1 hafta falan beklerm ses seeda yok bıtırırım gerı donse bıle bıtırırım yok oyle beyımızın keyfı ne zaman ısterse donmek falan

Kızlar Ne Diyor 1

• 1,5 ayda çocuğa bu kadar özgüven verdiysen onunla gerçekten fazla şey yaşamışsın demektir. Bence bırak gitsin koşma peşinden daha da havalanmasından başka bir şeye yaramıcak.

0|0
    0|0
    • kesnlıklşe haklısın zaten bıtırmek ıcın bı laf ble dememem lazım ona ble degmez

• Bencede canım :/

Yükleniyor...