Bu gece DROGBA'nın performansını çok merak ediyorum, ya siz?

Arkadaşlar, Galatasarayın bu geceki schalke maçında forma giyecek olan Drogba'dan bu gece neler bekliyorsunuz? Ben Drogbanın sanki takıma pek alışamadığını düşünüyorum. İNEGÖLSPORLU olarak g.saraylılara soru :)

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonlar Liginde 39 golu var. İnşallah 40, bugün olur :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cimbomlu değilim ama dragba gercekten çok iyi oynuyor..

0|1
    0|0
  • Bence, son oyundan sonra iyi çalışdılar.Elbette,kazanacaklar.Okulda fenerliler `Galatasaray bu gece bitiyor` diyor.Bende Fenerin işi mayısda bitti,hiç konuşmayın diyorum.

0|0
    0|0
  • Sneijder alışamadı ama Drogba iyi.

0|0
    0|0
  • unutulmaz bir performansı olacaktır ...

0|0
    0|0
  • aynen aynen ..

0|0
    0|0
  • bende merak ediyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla bu akşam drogbamı atar selçukmu atar sabrimi atar gökhan zan mı atar kim atarsa atsında kazansın gs :D

1|0
    0|0
  • drogba hiç bi' şey yapmasa bile adamın sahada durması bile bi' +'dır her daim.. adam kafa topuna çıktığını indiriyor, maşallah..

0|0
    0|0
  • drogba ne oynuyo da acaba bu kadar güven verdi akhisara gol attı diye mi anlamadım ki?her zaman söylüyorum gs nin kilit oyuncusu selçuktur diğerleri ondan çok sonra gelir.

0|0
    0|0
  • Bende merak ediyorum zeminde düzgün bakalım bu sefer ne olacak.

0|0
    0|0
  • dede drogba

0|0
    0|0
  • Bu Drogbayı Taraftarlar çok büyütüyor tamam Sneijder transferiyle yer yerinden sallandı ve muhteşem bir boyuncu gelecek sene dahada iyi olacaktır Drogba ise 1-2 sene önce gelse evet Yer yerinden sallanırdı ama 35 Yaşında Çinden gelmesi o kadar büyük bir olay değil ayrıca Akhisar maçı hariç Drogba ne yaptı Galatasarayda bana göre hiçbirşey Drogba eski Drogba değil

0|0
    0|0
  • Drogbanın performansı iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...