Şu bedene sahip olmak ortalama bir türk kadını için imkansız mı?

Tembelim çok. Afedersiniz totomu kaldırmam koltuktan. Öyle biriyim. Ama şöyle olsam keşke. Yaşım 26 boyum 170 kilom 65.

Nasıl yapılır böyle vücut. Çokmu zor tembel ve hırsı olmayan biri içün.

Şu bedene sahip olmak ortalama  bir  türk kadını için imkansız mı?

0|1
22|32

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru bir antreman ve beslenme ile yapabilirsin tabi ki böyle bir vücut.

1|0
    0|0
    • Doğru antrman nedir. Ne kdr sürer. bir hoca asla böyle bir karnın olmaz demişti :(

• O hoca halt etmiş. Çalışırsan bundan çok daha iyisini yaparsın.
      Bu kadının karnı pek iyi değil. Karın kasları pek belirgin değil ve karın bölgesi biraz yağlı. Bundan çok daha iyi vücutlar var.
      Beslenmene dikkat et, düzenli sporunu yap böyle bir vücudun olur. Şimdi ben sana antreman ve beslenme ile ilgili tavsiye versem de olmaz. Çünkü ben bilmiyorum senin şu an ki beslenme düzenini, vücudunun formunu, antreman sıklığını, spor geçmişini, alt yapının olup olmadığını... bizim spor salonunda olsaydın bu vücudu 1 senede sana da yaptırırdım. Net yani 😀
      Sizin spor salonunda ki hocalardan yardım işte. Gerçekten bilgili kişilerden yardım iste. Hocalar yardım etmezse spor salonunda ki vücudcu abilerden yardım iste. :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

Kızlar Ne Diyor 21

• Evet çok zor 😀

1|0
    0|0
  • Bence imkansız türk milleti üşengeç 😃

1|0
    0|0
  • Hayır değil. Spor dinlenme ve düzgün beslenme ile yapılabilir.

1|0
    0|0
  • imkansız değil de bedava hiç emek vermeden böyle olcaksın deseler yine de istemem bnce çok itici ama zevk meselesi eğer beğeniyorsan neden yapamayasın ki

1|0
    0|0
  • Karin neyse de omuz ve kollari sevemedim -_-

1|0
    0|0
  • Tembel birisi için zor ama herhangi bir Turk kadını spora gönül verip dereceye girebiliyor. Kimse için imkânsız değil, istemek ve emek vermek lazım.

1|0
    0|0
  • Hayır azmeden başarır

1|0
    0|0
  • İnan ortalama Türk kadını daha güzel😒

1|0
    0|0
    • Ben böyle seviyorum ya :)) tip olarak yüz olarak evet türk kadını daha güzel ama vücut bence bele olmalı

• Yani koca popoluları saymazsak bence bizimkiler daha iyi. Ben böyle erkeksi kasları hiç hoş bulmuyorum.

• 😋 bence gayet hoş görünüyor bu hanın abla :))

• Neyi var ki bunun bel oyuntusu bile yok? sadece kas için diyorsan orasını bilemiyorum da vücut fazla iddali degil bu kadinda.

0|0
    0|0
    • nedir bu bel oyuntusu takıntınız arkadaş :D bel oyuntusu dediğiniz 12 ile 17 yaş arası vardır. ergenlik bitiminde kalınlaşır. her doğumda biraz daha kalınlaşır. 30lu yaşlara gelindiğinde gene kalınlaşır. menapoza girildiğinde ise ekstra kıvrımlı bir hatun değilsen kalas gibi olursun zaten.

• :D ne menapozu ya 27 yaşindasın. 30 40 yaşındaki kıvrimli hatunlari zaten gectim de.. sadece kası var bu hatunun. 'fit' denen gruba giriyor olabilir ama bana göre kalın, antipatik bir fizik.

• bence türk kadınının seksiliği 30 yaşına kadar sonra çocuktu kocaydı yok altın günleri kısırlar poğaça felan 30 undan sonra türk kadını kısa bodur bir makiden ibaret. üzdünüm ama doğru :(

1|0
    0|0
  • o boya ziyan ediyorsun yani. spora başla gayetde olursun böyle

1|0
    0|0
  • Neden imkansız olsun yapabilirsin

1|0
    0|0
  • Neden "ortalama" "türk kadını" "imkansız" gibi betimlemeler kullanarak Türk kadını özgüvensiz ve bunu yapamayacak kadar başarısızdır gibi bir algı oluşturuyorsun. Ayrıca "ortalama Türk Kadını" ne demek. Bence başlığı kişiselleştir canımm

0|0
    0|0
    • Başlık yeterince kişisel. Ortalama bir türk kadını spor sevmez ve yapmaz. Ortalamanın üstüne bakıp haksızlık ettin diyosun. Sen ortalamaya bak tatlım. Genele yaygın olana sık rastlanana yoksa benden fmeinistini bulamazsın emin ol. Sadece gerçekçi de olmak lazım.

• Tabiki değil

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • çalışırsan 3-4 ayda olur.

0|0
    0|0
  • Fit ama bel ince dilki 😞

0|0
    0|0
    • Bel zaten doğumlardan sonra asla ince olmuyo. Onu kabul etsen menapozdan sonra gene kalınlaşıyor. Bence bu gayet ideal. Realistik.

• bune ya tahta gibi bir deri bir kemik

0|0
    0|0
  • Turk olunca fit olunmuyomu sanki ugrasiyosunuzda komik olmayin

0|0
    0|0
    • Genel olarak biz türkler spora alerjiğiz. Ondan sebep evet türk olunca böyle fit olunmuyor

• ABLACIM ÇABALAMIYORUZ, YAPMIYORUZ, UĞRAŞMIYORUZ DİYORUM ZATEN NERENLE OKUYOSUN?

İnsaf yav :/

• Turk olunca olmuyo diyosun cabalarsan olur diyorum cabalamasan nasil olucak zaten sacmaliga bak

• Boyun posun kilon yerinde duzenki spor yaparsan ulasirsin ya benm blyum 158 napayim ben

0|0
    0|0
  • Hayir degil calismak lazimda bizim kadinlar yatici

0|0
    0|0
Yükleniyor...