Hangi protein tozu?

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Boyum 176cm Kilom ise 65. Daha önceden protein tozu ile alakalı soru sormuştum. Şimdiki sorum ise hangi protein tozunu önerisiniz. Ben sıfır yağ ve karbonhidrat olan sadece protein olan tozu almayı düşünüyorum. Ne dersiniz? Sizce öyle mi yapmalıyım. Böyle yapmalıysam hangi marka daha iyi ve önerisiniz? Diğer ki sorum ise şu; ben ne yazıkkizor kilo alıyorum, akşam bile hemen veriyorum. Protein tozu bana günde almak gereken miktarı sağlayacak ve biliyorum ki vücudumu toparlıcak ve kilo aldıracak. Korkum şu ben aslında çok kilo almak istemiyorum 65 den maksimum 70,75 olmak istiyorum. Bu protein tozu ile aşırı kilo almaya başlayıp ve bunu durduramazsam diye korkuyorum. Bunyem kilo almaya karşı şimdi alıştırıp baş edemessem korkusu var.. Böyle bir durumla karşılaşır mıyım? (Aslında vücudum dan çok memnunum kilo almasam da olur bu hali iyi hatlarım belli olsun yeter bunun için de protein tozu gerekli mi? Ya da bir kaç kilo için gerekli mi protein tozu?)

Güncellemeler:
Profil fotoğrafım dan vücuduma bakıp yorumu ona göre yapabilirsiniz.. Teşekkürler şimdiden..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• oncelıkle , kılo almak ıstıyorsan karbonhıdrat ıcern tozlardan al cunku antremandan sonra karbonhıdratada en az proteın kadar ıhtıyacın var. marka cok onemlı degıl proteın tozlarında , ama ızole proteın tozlar var daha cabuk kana karısan onları onerebılırım. kılo almakta zorlanıyrsan da cozum basıt gunluk kalorı ıhtıyacını hesapla cıkar , ve her gun bugun 300 400 kalorı fazlasını tuketmeye calıs. ve sana sunu soylıyım son olarak , proteın tozlarından ınanılmaz seyler bekleme , o sadece bır besın takvıyesı senın aldıgın dogal besınlerın kesınlıkle yerını tutamaz ama kullanmaktada fayda var tabı ozellıkle antremandan hemen sonra ıcmen kas ınsasını baslatman ıcın cok onemlı.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ilgi ve alakam için kardeşim.😊

• kankı bol bol yulaf ezmesı ( muslı falan degıl harbı yulaf ezmesı ) yumurta , lor peynırı ( bu cok ama cok onemlı ) tabı yagsız olmalı. takvıye olarak eczaneden balık yagı alabılırsın. kılo aldırır kas yapımını hızlandırır. eger 3 4 aydan fazla antreman yapıyorsan. proteın tozu yanında creatın kullanmanı tavsıye ederım. son olarak beslenmene cok dıkkat etmelısın bu ısın yuzde 60 ı beslenme yuzde 30 antreman yuzde 10 dınlenmedır. ve youtubeden kenzo karagoz , ve savas demırcı nın vıdeolarını takıp etmenı tavsıye ederım. verdıklerı bılgıler hem bılımsel hemde cok ıse yarar , aklına takılan her sorunun cevabını bulabılırsın orda

• Eyv. kanka 😁

Kızlar Ne Diyor 1

• İçmeyin şöyle şeyler. Cidden bütün sisteminizi mahvediyorsunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben 1.82 kilom 64 nasıl kanka :D

0|0
    0|0
    • Kanka senin durum daha kötüymüş. Ben napcam diyorum 176 cm e 65 kilo diye 😁

• Bilmem ne yapabilirsin ki en fazla kanka... :d :d Kanka bu arada tipten profil fotoğrafını incelediğin vakit çok toparlak ve toraman birine benziyorum değil mi ama işin aslı öyle değil işte herkes diyor ki ciddiyim en az 70 71 kilosun diye ben 64'üm diyorum şaşırıyorlar :D :D

• Herkes kilolusun fer acı gerçek tartıda çıkar 😁😁

Yükleniyor...