Makyajlı kızın makyajsız hali ?

Bir kızı makyajlı gördünüz ama o kadar doğal bir makyaj yapmış ki makyaj olduğunun farkında bile değilsiniz çok güzel duruyor ve siz ona aşık oldunuz çok seviyorsunuz sevgilisiniz bir gün geldiğinde onun makyajsız yüzünü gördünüz ve çok çirkin olduğunu farkettiniz ne yapardınız tepkiniz ne olurdu birden soğur muydunuz aşkınız biter miydi ? :)

Mesela bu tarz : link link link

Evet merak ettim sizin düşüncelerinizi :)

0|0
19|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• n eyapcal sağlam kozmetik markalarının indirimleirni takip ederdik :D

0|0
    0|0
  • Asyalı hariç ilk ikisinin makyajlı hali güzel. Asyalı ise makyajla güzel olmamış. Sadece gözüne sürdüğü bol sürme ile asimetriliğini gizlemiş. O yüzden makyajsız kızı bin kere tercih ederim.

Bu arada fotodakilerin hepsi aşırı makyajlı. Farkındasındır umarım. Ve makyajlı halleri hiç çekici değil.

0|0
    0|0
    • Evet başka foto bulamadım bunları koydum :D Makyajlı özellikle aşırı makyajlı bayanları bende pek çekici bulmuyorum aksine çok itici duruyorlar.

• Bu linktekilerin hepsi aşırı makyajli. Az ve dogal makyaj yapıyor ve güzelse normal hali bir başka güzel olur zaten. Birde sürekli makyaj yaptigi için cildi bozulan surekli nemli gozukenler var nolur makyaj yapmayin bircok erkek sevmez... Makyaj yapanlardan hoslanmadigim icin basima boyle bir olay gelmez.

0|0
    0|0
    • Evet aslında daha doğal makyajlı olanları var da bulamadığım için örnek teşkil etmesi açısından bunları koydum.

• bazı kızların yüzlerine kullandıkları yıllık boya ile ev boyanır anasını satim. Yazık o yüze.. Duvara bile kaç kat boya çaldıktan sonra zımparalamak gerekiyor hala bayanlar boyamaktan vazgeçmiyor o güzelim yüzlerini

0|0
    0|0
    • Yüze yazıklığını geçtim o kadar makyaj malzemelerine verilen paralara yazık ya :/

• Makyaja karşı değilim. Ama bazı kadınlar biraz abartıyor veya beceremiyor makyajı. Örneğin gönderdiğin resimdeki kızlardaki tarz fazla abartı.

0|0
    0|0
  • Bunu duyan berber salih abi erkeklere makyaj imajı çalışmalarına başladı.

0|0
    0|0
  • domates biber

0|0
    1|0
  • Makyaj yapmak doğal insanı bile güzel yapar bu gerçek. Tek fark doğal insan makyajsızda güzeldir. İnsanlara göre değişir.

Yinede kalbimin gözlerine makyaj yapmam gerekiyor artık, rimelim olur musun ? <3

0|0
    0|0
  • kızlar zaten makyajsız bişeye benzemio çok azı hariç

1|0
    4|1
    • Bu kötü bir laf olmuş ama şimdi :/

• Sadece komik olduğunu düşünüyorum. Anneler erdemli ama malesef bazen doğurdukları çocuklar edep öğrenemiyor. Kızlar makyajsız hiçbirşeye benzemiyor kızların çoğu çirkin kızlar güvenilmez varlık diyen ben değilim sensin bunu da unutma... Böyle konuşup bir kız gördüğünde ağzın yerlerde dolaşan bütün sözlerini unutan bazı erkekler var;)

• ben onlardan değilim dert etme hatun sen :) kızlar bana bakınca ağzını açıo o yönden sorun olmaz

• en azından makyaj yapınca bırseye benzıyor. ya makyajda yakısmayanlardan olsaydı

0|0
    0|0
  • alır yerden taşı vurardım bu ne lan diye

1|0
    0|0
  • ohaa derdim

0|0
    0|0
  • aşk dediğin bir makyaja bakıyosa öyle dünyanın ben taaaaa...

2|0
    0|0
  • ben makyajı sevmem hiç doğal değil ama yapın yapın :D makyaj 24 26 yaşına geldiğinizde derinizde nasıl bozulma oluyor özellikle yanaklarda delikler oluşuyor iğrenç resmen

0|0
    0|0
  • ohaa

makyaj nasıl değiştiriyor :S

bu makyajlı daha güzel ama istemem

link

0|0
    0|0
  • zaten ilk gördüğümde yüzünü gözünü boyamışsın doğal ol biraz derdim :D

0|0
    0|0
  • bunlar abartı bence, doğallığını benden sakladığı için soğurdum herhalde

0|0
    0|0
  • Boşuna dememişler, çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır

1|0
    0|0
  • Hepsi berbat.

0|0
    1|0
  • sen göbeğini niye açıyon buraya ki

0|0
    0|0
  • Bu kadar abartılı makyajlar iyi olmuyor.

0|0
    0|0
  • hiç selam bile vermeden arkamı döner giderim arkadaş bumu az makyaj

0|0
    0|0
  • direk soğurum ıyk : )

0|0
    0|0
  • makyajlı görüp beğendiğim kişiler genelde makyajsız gördüğümde de güzel oluyor :)

0|0
    0|0
  • ilk link makyajsız daha iyimiş zaten :D

0|0
    0|0
  • onun makyajsız yüzünü gördünüz ve çok çirkin olduğunu farkettiniz. kendimi kötü hissederim

0|0
    0|0
  • makyaja göre ve sadece tipi baz alarak aşık olan insanlarda mı varmış

0|0
    0|0
  • Makyajlı bir kızla ilgilenmiyorum zaten sade bir bayan daha çok dikkatimi çekiyor

0|0
    0|0
  • Kadınlar zaten güzelliklerinin %90 nını makyaja borçludur. Aslında çirkin olan erkekler değil kadınlardır. Madem güzelsiniz, makyaj yapmayın bakalım. Şimdi ben zaten makyaj yapmıyorum diyen bebeler çıkacaktır. Sizide görücez...

0|0
    1|0
    • İlla bir laf sokmasanız olmuyor zaten makyaj yapmadan güzel olan çok bayan var. Bende makyaj yapmıyorum görüntümden çok memnunum. Bunu diyen bebe olmaz kendini tanıtma olur. Saçma bir düşüncedesiniz siz sadece makyaj yapan çok bayan gördüğünüz için doğal güzelliğin farkına varamıyorsunuz..

• Gizli sanki haklısın ya :( yani bir allık bir kalem olsa makyaj makyajdır :,( lanet olsun haklısın işte

• 20 yaşında bir bebesin işte

• Doğal makyajla güzel oalbiliyorsa makyajsız halde aşırı çirkin nasıl olacak ki? Bana pek mümkün gelmedi. Ama genel olarak şöyle söyleyeyim tamamen kıza bağlı gene, bazı kızlar var ki makyajsız bile güzel olabiliyorlar (genelde tatlı diye tabir edilen kesim). Zaten aşık olursam muhtemelen öyle bir kıza aşık olacğaımdan, bir değişim olacağını zannetmiyorum :)

1|0
    0|0
    • Doğal makyajdan bahsettiğim çok fazla belli olmayan kapatıcılarla yapılan baya emek harcanan bir makyaj doğal anlamı değil.

Kızlar Ne Diyor 19

• Eye-liner almam lazım iyi hatırlattınız ve boya kutusuna düşmüş kızlara ben de karşıyım... Her şey ölçülü olmalı...

0|0
    0|0
  • Cildiye bunun için var.

0|0
    0|0
  • bu ne yaa

makyaj ne hale getiriyo

bende yapsam okadar makyaj dünya güzeli seçilirim:))

0|0
    0|0
  • ilki güzel yine

0|0
    0|0
  • Bu gerçekten çok ciddi bir değişim ya :)

0|0
    0|0
  • Herşeyin azı karar çoğu zarar bu makyaj içinde geçerli bence az olsun doğal olsun yani :))

0|0
    0|0
  • Ağır makyajı sevmiyorum düğünümde bile ağır makyaj yaptırmayacağım hoş olmuyor her şey dozunda güzel

0|0
    0|0
  • bunların hıc bırı dogal gorunumlu bır makyaj yapmamış ki. makyaj yapıoruz halıyle ıse guce gelırken ama bunlar bıraz düğüne gidergibi olmamış mı?

0|0
    0|0
  • tabi hemen ayrılırım

0|0
    0|0
  • aman onlar ne öyle o duruma düşmemek için hiç bir zaman ağır makyaj yapmamışımdır bir maskara allık tamam o yüzden sevgilim görse makyajsız halime şoka uğramaz :))

0|0
    0|0
    • En güzeli zaten bu :)

• evet benim makyaj yapmayınca cildimin daha da güzelleştiğini hissediyorum makyaj yapa yapa bazılarının cildi havasızlıktan çok kötü... teşekkür ederim ayrıca ablacım :)

• rica ederim :)

• Oha üçüncü resme şamşırdım one la biri adrıana lıma biri ajdar

0|0
    0|0
  • bunlar doğal makyaj değilki resmen boya küpü

0|0
    0|0
  • Çok abartı ya kaşınmıyo mu bunların yüzleri?

0|0
    0|0
    • Bencede hem yağlanıyordur hem kaşınıyordur.

• Cilde zararını bırak, yanağını kaşısa boya çıkar çukur oluşur bunlarda :D

• ahahahaaha :D

• makyaj zaten bunun için yapılır :))

0|0
    0|0
  • birinci hariç diğerleri nedir öyle lahn.tövbe bismil.

0|0
    0|0
  • Makyajsız daha güzel olduğumu söylüyorlar erkekler bu yüzden beni arzuluyo

0|0
    0|0
  • bu gösterdiklerin doğalsa doğal olmayan bülent ersoy modu olur sanırım

0|0
    0|0
  • makyaj insanı bu kadar değiştiriyor işte

0|0
    0|0
  • makyaj çıktı mertlik bozuldu artık popo silikonu bile var erkeklere acıyorum :D takma kirpik lens çıtçıtlı saçlar silikonlu sütyen çıkarınca geriye kalan kabus :D

0|0
    0|0
    • Aynen oysa ki doğal güzellik en güzeli dimi hem kız üzülmez makyajı sildikten sonra sevdiği erkeğin ondan soğumasından hemde kendi güzelliği en saf hali olduğunu bilir ve kendini öyle sever..

• Resmen kurtarıcı o krem :))

Yükleniyor...