Zoruna giden arkadaşlar hakkında?

arkadaşlar bir konu hakkında başka bir bakış açısıyla yaklaştığınızda ya da onların yanlış düşündüğünüzü ispat ettiğinizde direk ya sizi engeller ya da silerler. siz bu insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? yarın öbür gün bir tartışma ortamında gerçek hayatta ne yapacaklar sizce o insanlar:):)?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Haksızsam haklı olanın hakkını veririm. Kimseyi engellemeye gerek görmedim henuz.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Lafın bana, engelledim seni uzatmamak için.

Sana yanlış olan şey, günahsız bir hayvana eziyet eden bir pezemengi hoş görmememdi sanırım.

Merhametsiz, hayvanlara zulmeden insancıklara insan dememek ne zaman yanlış olmuş, insaniyet sadece insanların yaşama hakkına sahip olduğunu varsaymak mıdır?

Hayır. Hele konu sokaktaki çocuklar değilse, hayvansever birine hemen sokaktaki çocukları öne sürmen kadar gereksiz bir durum yok.

Herkesin bir gücü var, benim gücüm hayvana yetiyor ve artık yemekler veriyorum olara, yoğurt kabında su koyuyorum.

Sence insana bu tarz muamele yapabilir miyim?

Git düşünme köşende düşün çocık. Öpüyorum.

5|3
    0|0
  • haksızsam özür dilerim.

haklıysam engellerim.

acımam.

3|3
    0|0
  • eğer arkadaşıma benim na olan ters düşünceme saygı duyup benimle tartıişmalı

kafasına göre beni suçlayıp ortadan yok olamaz

yanlışım varsada bana diyecek ki bende ona karşı

1|0
    0|0
  • engelleme gibi bir durumum olmadı tartşmayada girmiyorum kafam rahat :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Başka bir bakış açısı ile yaklaşmanın sadece muhalefet olsun diye ortaya atlamakla arasında çok fark var. Senin birkaç yazına denk geldim.Sen sadece dikkat çekmek ve muhalefet olmak için yazıyorsun. Bakış açısı diye öne sürdüğün düşüncelerin hiçbir dayanak noktası da yok. İş olsun gıcıklık yapayım diyerek yazıyorsun. Sorunun başlığına bakarsak kullanmış olduğun kelimelerlede bunu ispatlıyorsun zaten.Tartışmayla gereksiz muhalefeti karıştırdın galiba.

3|0
    0|0
    • evet gelelim kuru fasülyenin faydalarına. şimdi kardeş benim bir kaç soruma denk gelmişsin ve ilgi çekmek için yapıyormuşum ya demek ki sen sadece bakış açım farklı olan soruları görüyorsun. derler ya görmek ile bakmak arasında çok fark var. ayrıca burada kızlara artistlik yapmanın da lüzumu yok . bunun dışında bütün cevaplarıma denk gel sonra yorum yap beni eleştirmek istiyorsan da. muhalefet değil herkese hakkını verip benim bakış açımı diyorum olayım bu . beceri meselesi biraz da...

• Sen öncelikle üslubunu değiştir. Burada senin haklı olduğunu söylemiş olsaydım çok daha farklı yaklaşacaktın ve bundan hoşnut olacaktın.Ama görüşünün aksi bir durumla karşılaştığın için hemen strese bağladın.Kalkıpta senin tüm yorumlarını okumak zahmetine girmem. Karşılaştığım cevaplarında bir tane dişe dokunur yazını göremedim. Kızlara artislik konusuna gelince insanın fikri neyse zikride odur diyorum. Sabit fikirlisin ve sana laf anlatmak çok zor .

• birincisi üslubumu değiştir demenle değiştirmeyeceğimi sen de bliyorsundur.herkesin üslubu farklıdır bu kadar basit. ikinci olarak ben strese bağlamadım . sadece güzel güzel konuşuyoruz sen niye gerildin bu kadar hayırdır? demek ki hep boş boş sorulara bakıyorsun ki dişe dokunur cevap göremiyorsun ee o da senin körlüğün kardeş yapacak bir şey yok :):) niye laf anlatmak zor olsun ki tartışmak ,eleştirilmek ,eleştirye açık olmak çok hoş. sadece adam akıllı fikrini savunan yok.

• En son bu deyimi askerliğimin ilk gününde duymuştum. Elemanın biri geldi yanıma ''abi sa yeni mi geldin'' dedi ''evet'' dedim. abi dedi ''ZORUNA GİTMESİN AMA ŞAFAK 380'' ''Allah kurtarsın'' dedim. Halbüki bilseydi kısa dönem olduğumu 3,5 ay varken askerliğimin bitmesine böyle birşey söylemezdi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...