Ya ben niye zayiflayamiyorum ?

1.69 boyum var. kemillerim iri ve ağır. Hormonlarim sağlıklı ekmek ve abur çubur 2 aydır yemiyorum. Spor yapıyorum. Ama ne bu kilolar gidiyor. ne göbek sıkılaşıyo

0|1
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• benimde kemiklerim iri ama ona bakmıyor bu şler vücudundaki yağ oranını ölçtür sen önce sonra kemilerin iri mi değil mi anlarsın. benim boyum 181 kilom 70

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 ayda 7 kilo veren biri olarak tavsiye vericem. Diyet miyet yalan. Gunde en az 2 litre su ic. Gunde 2 saat spor (ozellikle tempolu yuruyus). Kahvalti aliskanligin olsun. Özellikle zeytin peynir gibi seyler olsun kahvaltinda. Beyaz ekmek, makarna plav yani unu, sekeri kes. Ama bunlari destekleyecek sporu da yapacaksin ki yaglarin erisin. Gunde 1 ya da 2 tane yesilcay ic. Sonra bak bakalim nasil kilo veriyosun. Hic erimiyor dedigin seyler bile eriyor

1|0
    0|0
    • EİG icin tesekkurler tatlim. Dediklerimi harfiyen uygula mutlaka. Spor hocamin tavsiyeleriydi. Ben amacima ulastim sen de ulas. Kolay gelsin :)

• Sağol :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Ekmek makarna hamur yemiyorum diye meyveye saldiranlar oluyor ama meyvelerde de glikoz var dolayısıyla oda kilo yapıyor aynı zamanda patates de öyle. sen günlük aldığım kalori ile harcadığın kaloriyi hesapliyacaksin. günlük tempolu yürüyüşler yüzme ve yüksek tempoda bisiklet kesin çözüm. mümkün olduğunca fazla ter atmaya ve tuketebildigin kadar su tuket. ayrıca zeytini bol ye hiçbir gıdada olmayan oleik asit sadece zeytinde mevcut. oleik asit yağların parçalanması için birebir.

1|0
    0|0
  • Senin diyet yapman Lazım diyetisyene git

1|0
    0|0
  • Eksik bsy yapiyosundur ihtimal

1|0
    0|0
  • Diyetisyeni dinleyiniz.

1|0
    0|0
  • gojı bery ye

1|0
    0|0
  • '' kemillerim iri '' den sonra okumayı bıraktım

0|1
    0|0
  • Kamyon şoförü gibi abanıyorsun çünkü.

0|0
    0|0
  • Asıl onemlı konuyu soylememıssın

0|0
    0|0
  • Yardim istersen burdayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Vücut kilo vermeden çnce biraz inatlaşır, tartıda fark göremezsin ama giydiğin pantolonların önce biraz genişlediğini hisserdin. Böyle başlar. Göbek sıkılaştırma hareketleri daha çok uygula. Akşam belirli bir saatten sonra yemek yeme. bol sıvı (su) tüket hızlanacaktır.

1|0
    0|0
  • 2 ayda anca vucut alisir. Metabolizman yavaşsa sabit tutman da bisey bu kadar surede ve hatta almadigina sukret. Yeşilçay ile falan takviye yap. Kiloda farki gorebilmen icin yani yağdan gitmesi icin bir 4 ayin var ve bilincsiz yapip su dan kastan vermiyosin ins

1|0
    0|0
  • Bir diyetisyene danışmalısın

1|0
    0|0
  • Guatr olma olasılığın var git bir doktora görün.

1|0
    0|0
  • Bende kilo alamiyorum hayret ya

1|0
    0|0
  • Metabolizmana baktirdinmi?

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun ki

0|0
    0|0
    • 70 ama herkes 55 60 gösteriyosun diyo