Erkeklerdeki Gögüs kasları Hoşunuza gidiyor mu? Profosyonel anlamda Fitness Yapan erkekleri nasıl Görüyorsunuz?

Erkeklerdeki Gögüs kasları Hoşunuza gidiyor mu? Profosyonel anlamda Fitness Yapan erkekleri nasıl Görüyorsunuz?
 Erkeklerdeki Gögüs kasları Hoşunuza gidiyor mu ?  Profosyonel anlamda Fitness Yapan erkekleri nasıl Görüyorsunuz ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• gidiyo knk dokunmak istiyolar :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla dobrabolmak gerekirse ve birazda ağır olacak ama bayılıyorum, çok beğeniyorum en en az bir seksen kalıplı kaslı erkekleri çok çekici geliyobana, zayıf erkekler hiççekici gelmiyo

0|0
    0|0
  • Bence güzel duruyor çok büyük olmadığı sürece çok büyük olunca çirkin oluyor tabi tek gögüs kası çalışmamalı dengeli olmalı resimdeki azıcık fazla

0|0
    0|0
    • Bu fazlaysa :)

• Begendiğim biri var onunkinden biraz fazla mantık çerçevesinde fotoğraftaki de güzel fazla değil☺ sizinki daha fazla herhalde

• Ben beyinsiz görüyorum. Erkeğin seksapalitesi beyninde karakterinde kişiliğinde bence. Kas tabiki güzel duruyor. Sporu da severim. Ama sırf kas yapmak için vakit harcamak bana acayip mal işi geliyor. Fitness spor değil show bence

0|0
    0|0
    • Günümüz show dünyası emin ol fitnes yapan erkeklerin %90 kızları etkilemek icin yapıyor onun yerine kitap okusalar😄😄

• Fitness yapan yapmayana göre neyi düşünüp yaparlar? Neyi daha çabuk öğrenirler? Biter öğrenmek verebilir misim acaba?
      Ayrıca At gözlüğüyle alakası yok bu benim görüşüm. kimseye ŞAHSİ

• Bir eleştiri yapmadım. Konuyla ilgili genel düşüncemi paylaştım. Bana at gözlüklü sığ tarzı yakıştırmalar yapamazsın. Haddini bim

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...