Kapat

Sizce bir anektod paylaşıcam bakalım onaylıcakmısınız ( la mucica en te mozarella ;) ?

Bi kadının erkeğe duyduğu sevgi kadınların ona duyguğu sevgi ile dopğru orrantılı bir şekilde artar , yani ne kadar kadın bir erkepe ilgi gösteriyorsa o erkeği seven kadın daha çok bağlanır sever aşık olur kölesi olur vs. katılıyormusunuz ? Yalnızlar çok ezik duruyor kadınların gözünde buda bir gerçek neyse ;)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle düşünüyor olabilir " Mal gibi duruyor ama elbet birşeyler var ki etrafında kızlar var " hissiyatından dır ... Aslında daha kısa ve öz bir açıklamam vardı ama yazamadım :))))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• çok ahmakça bir çıkarım

0|0
    0|1
    • ahmak ne demek ?

• tersine çevir fresx, bu bir erkeğin bayana negatif tutumu şeklinde de olabilir. kıyıda köşede sessiz kalmış yalnız bir kız yine o yalnızlığına terk edilebilir. bence kız-erkek yaklaşım farkı değil bu, buradaki asıl konu önyargı

• edliemez diyorum bende kadınlara 100 teklif gelir erkeğe 0 , anlatabiliyorum değil mi , yani erkek kendini ön plana çıkarmazsa o toprağın altında kalır çürür gider

Erkekler Ne Diyor 1

• yalnızlar ezik durduğu için mi evli erkekler kadınların gözünde bir güzel oluyorlar merak ediyorum.

0|1
    0|0
    • yazdıklarını düşünerek yazdın değilmi , evli erkek yalnız mı oluyor ;)

• yalnızlar ezik durduğu için mi yazmışsında

• aff ola :)

Yükleniyor...