Türk kızları özellikle erkekleri neden bu kadar maç hastası?

kızlar bile çoğu fanatik oysa maçtan nefret eden kızlar çok azdır herhalde erkekler zaten yok denilecek kadar az. peki sizce maç severlerin azalması için ne olması gerekir?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Maç izlemek ya da Fanatik olmak kötü birşey değilki yeterki niye azalsın aksine seyirciler dahada artmalı kadın ve Çocukları stadda dahada çok görmeliyiz çünkü Futbol güzel birşey

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• futbol aşktır

0|1
    1|0
  • Kızların maç hastalığınıda erkeklerin yarattığı bişey diye düşünüyorum. Ama gel gör ki bir fenerli kız arkadaşımla maça gitmek nasip olmadı batsın bu dünya be..

1|0
    0|0
  • En basit soruları bile kendini gizleyip soran insanların kendini sorgulaması gerekir..

0|0
    1|0
  • imkansızı istiyorsun

0|0
    1|0
  • maçsız aşksız asla olmaz ))))

0|0
    1|0
  • bir erkek sünnet olduğunda hediye olarak top alırsa. karnesinde iyi not getirdiğinde hediye olarak top alırsa. yani kısacası çocukluğundan beri bir erkeğe top verilirse. ailedeki futbol tutkunları gs tut fb tut bjk tut sana top alacağım derse. izninle o erkek futbol manyağı olur.

0|0
    0|0
    • aynen öyle tam tersini yapan biride futbol düşmanı olur mesela ben :D

• Türk kızları falan değil, futbol güzel ve eğlenceli bir oyun bu çok doğal bence, Futbolun canı cehenneme senin en fanatik taraftarınım, umarım kalbim sen tarafından bir gol yer <3

0|0
    0|0
  • Karıya kıza mı gitseydik veya kumar mı oynasaydık? Veya akolik birisi mi olsaydık? Bence maç hastalığı diğerlerine göre çok daha iyi bir şey.

1|0
    0|0
    • evet ama o dediğinden de var merak etme :P

• Kendi adıma yok öyle bir şey sadece maç izlerim o kadar.

• sen öyle olabilirsin ama başkaları sen gibi değil malesef

• hayatla maçla işim olmaz orda adamlar 2 kol atcak oooo hopla zıpla bana bir faydası yok

faydası yoksa gerekte yok

0|0
    0|0
  • güzel

demek ki o yok denilecek kadar az olan kısım içerisindeyim

türk futbolu sıkıcı olduğu için uzak kalmışımdır ben .d

ama kendim oynarım bak

o konuda bir şey diyemem (:

0|0
    0|0
    • evet işte sorunda bu çok sıkıcı bir şey hep aynı manzara hep aynı manzara :P

• Maç izleyen ofsayt nedir bilen kızlar çok çok çekici bence...

1|0
    0|0
    • öylemi ayrı takımı tutun bakalım ne oluyor :D

• Bu siteden bir kızdan hoşalnyom oda ağır fanatik Galatasaraylı sorun yok yani. :)

• ayrılırsan görürsün :D

• Maçtan anlamam izlemem pek umrumda olmaz ama arabalarla ilgilenirim araba hastasıyım diyebiliriim.

1|0
    0|0
  • Öncelikle senin doğru düzgün cümle kurmayı başarmış olman gerekir.

0|0
    1|0
    • ne var cümlemde türkçe öğretmenimisin

• Değilim ama dikkatli bir insanım.

Kızlar Ne Diyor 6

• maç severlerin azalmasına karşıyız!

0|0
    1|0
  • Bu seni rahatsız mı ediyor

0|0
    0|0
    • bu beni rahatsız etmiyor hiç ilgilenmiyorum artı umurumdada değil ama maç hastası tanıdıklarım olduğum yerde sürekli maç izleyip bazen benide ona teşvik etmeleri beni bunaltıyor.

• Türkiye de; sporla ilgileniyor musun sorusuna takımını söyleyen milletiz.

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri çok rerörerö.

0|0
    0|0
  • sende ol fanatik

0|0
    0|0
  • benim için öye

1|0
    0|0
Yükleniyor...