Schalke-Galatasaray maçı Uzatmalara ya da Penaltılara giderse ne olur?

Maçın 90 dakikası 1-1 bitti diyelim uzatmalara giderse nasıl bir maç olur Bence bizim için kötü olur çünkü Alman takımları maç boyuncu Disiplinli oynuyorlar Galatasaray ise 60-70 den sonra fiziksel anlamda düşüş yaşıyor ama Penaltılara giderse MUSLERA Var..

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• yine de maçı almaya çalışacağız,bu bir takım oyunu.

0|0
    0|0
  • Allah'ım sen mevzuyu biliyosun Aminnn :)

0|0
    0|0
  • Penaltılara giderse kim atacakki penaltıları?Drogba kötü kullanıyor

0|0
    0|0
    • Drogba bence iyi kullanıyor Cl ligi finalindeki son Penaltıda Ters köşeye yatırdı kaleciyi Penaltıları Selçuk,Sneijder,Burak(Belki)Hamit Drogba atar Hamit biraz komik gelebilir ama Penaltıları iyi kullanıyor

Erkekler Ne Diyor 8

• ben bu işin 90 dakikada biteceğini düşnüyorum

0|0
    0|0
  • Sence de biraz hayalperest ve fazla iyimser değil misin? :)))

0|0
    0|0
  • neyin kafasını yaşıon la schalke almanyada maç mı verir size bide kendinizi bayern barça gibi büyük takımlarla kıyaslıyonuz

0|1
    1|2
  • Uzatmalara gidilirse eğer schalkenin kondisyonu bize göre daha iyi risk olur uzatmayı da atlatıp penaltıya giderse maçlar nando olduğu sürece sorun yoktur. Turu geçeceğimize çok inanırım işte o zaman.

1|0
    0|0
  • galatasaraylıyım schake maçı kader maçı. terim için, galatasaray için, gelecek için, ünal aysal için. bu sıradan bir maç değil tüm transferler schalke için alındı. yenemezlerse asıl o zaman kıyamet kopacak. umarım yeneriz ama %30 şans veriyorum.

0|0
    0|0
  • G.Sarayda iyi penaltıcılar var.Sneijder, Selçuk, Hamit, Drogba topa iyi vuran adamlar.Penaltılarda G.Saray şanslı ama uzatma devrelerinde Schalke kondisyon olarak daha iyi durumda olduğunu gösterir.

0|0
    0|0
  • hamit penaltılara kalırsa direğe vurmaz umarım..

0|0
    0|0
  • uzatmayı bilmem de penaltılar tamamen şans işi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...