Öğrencilik hayatınızda sınıfınızın dayısı kimdi? :D

ilkokulda olsun, orta okulda olsun, lisede olsun hani sınıfın dayısı olur ya yani en iyi dövüşeni... sizin zamanınızda nasıldı bu dayılar? :) ben ilkokul 3 teyken sınıfın bir dayısı vardı Ali İhsan diye... sıpa herkese sataşırdı, kötü kötü şakalar yapardı, herkes ondan şikayetçiydi... biz de o mahalleye yeni taşınmıştık, sınıfın yeni öğrencisiydim... bigün küçük tuvaletimi yaparken kapıyı açıp kaçmıştı, ben de iyi sinirlenmiştim koştum peşinden sınıfta yakaladım sıkıştırdım duvar kenarına, topuğunun arkasına bir vurdum çocuk topsuz havada rövaşata atarak yere düştü ağlamaya başladı sonra kalktı vurmaya çalıştı sonra ben de vurmaya çalıştım ayırmaya geldiler... sonra o gün sınıfın dayısı olmuştum, çocuk bana iyi davranmaya falan başladı, ben de tabi namımı değerlendirdim... :) sizin de var mı böyle anılarınız?... kızlar sizin de sınıfınızda var mıydı hanımağalar falan? :)

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• bizde ayı emre vardı. erkekleri yakasından tutar omzuyla duvara çarptırıp tostların gücü adına diye bağırıp tost yapardı =D ilkokulda dövdüğümü hatırlamıyorum ama hoşlandığım çocuğu orta okulda dövmüştüm

0|1
    0|0
    • hoşlandığını niye dövdün ki başka kızla mı çıkıyordu? :)

• başkasına deseydi de döverdim. mesele en yakın arkadaşıma demesi değil, insanlarla dalga geçmesi

• o yaşta bu düşünce çok güzel

Kızlar Ne Diyor 1

• dayısını bile dövmüştüm bana şişko demişti bir daha konuşamadı:))

0|1
    0|0
    • kız halinle nası dövdün, hem erkek hem de en iyi dövüşen erkek? :)

• oha :) taş mı vardı içinde? :)

• beslenme çantasında ne olursa hepsi vardı.Altı metaldi eski çantaların:)

Erkekler Ne Diyor 6

• ilk okulda Murat vardı. Esmer olduğu içinde Kara Murat denirdi. Serseri tarzında olsada durduk yere kimseye sataşmazdı. Orta okulda yoktu ki hatırlamıyorum. Lise de çok vardı. Her sınıfın belli başlı tipleri vardı aram onlarla da iyiydi ama ben liste başı olmadım o dönemler.

Üniversitede sınıfın başını çekerdim. Nerde alkol orda ben , nerde kavga orda ben , nerde pislik orda ben . Hepsinin boş olduğunu düşünüyorum. daha iyi bir şekilde anılabilirdim.Olmadı.

0|1
    0|0
  • Her yıl bir dayımız vardı da hiç takmazdım...

0|1
    0|0
  • Bizdede vardı bir Ali İhsan okulun dayısı benim diye geçinirdi kardesim bunu bir dövdürdü o günden sonra okulun dayısı o olmuştu bence saçna ya hangi devirde yaşıyoruz :D

0|1
    0|0
  • Okulun en güçlüsü, en dayısıyla aynı sınıfa düşüyordum genelde..Çok işime yarıyordu :)

0|1
    0|0
  • dayı bendim uleynnn :)

0|1
    0|0
  • vardı bir tane dayısı kabadayısı ama o dayılık biraz pahalıya patladı kendisine. yaş 19 karacaahmet. gençlik heyecanıyla çok fazla hoplayıp zıplamayacaksın. hayat lise duvarının arkası değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...