Galatasaray Mali Kriz'den dolayı Muslera'yı satılığa çıkarıyor düşünceleriniz. Takım nasıl atlatır bu krizi?

Galatasaray yönetimi, mali tablo yüzünden takımın en değerli varlığı olarak gösterilen Muslera için gelebilecek 12 ila 15 milyon Euro civarında bir rakama "evet" diyecek.
Burak Yılmaz için West Ham United'la pazarlık halinde olan Galatasaray yönetimi, mali tablo yüzünden Aslan'ın Sneijder'le birlikte en değerli varlığı olarak gösterilen Muslera'yı da satılığa çıkarıyor.

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Muslerayı satarlarsa yönetimle taraftar arasındaki kalan son bağ kırıntısı da gider yönetim o yüzden satmaz bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Musleraya rağmen takım bu halde , giderse ne hale gelinir tahmin etmek zor değil , çoğu defa takımı fark yemekten kurtaran bir isim

1|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım demiş kulübün 100 de 25 ni verin Size para vereyim

2|0
    0|0
  • Muslera gitsin valla yazık adama herşeyin en iyisini hakediyo çünkü. Mali krizi 1senede atlatırız büyük bir camiayız biz ne hali krizler atlattı bu takım her seferinde daha güçlü olduk ama

1|0
    0|0
  • fenerli olarak satılmasın be seviyorum ben muslerayı üzülürüm. inşallah takımın durumu düzelir.

1|0
    0|0
  • Bu kadar borçla çok zor bence

1|0
    0|0
  • muslera'nın satılacağını düşünmüyorum.
    ama sneijder belki. (o da menejeri yüzünden)

1|0
    0|0
  • muslerayı değil sneijder i satmalı bence yönetim burak da gitsin ucuz ama etkili bir forvet alınsın illa yıldız gelmeli diye birşeyu yok bak akhisara bak osmanlı spora 10 numara forvetleri var maliyetide yok öyle adamlar bulunmalı

1|0
    0|0
    • Dediğine katılıyorum. Yıldız futbolcular yerine Ptt 1. liginde oynayan çok kalitelii forvet futbolcuları var. Oralardan transfer edebilir.

• bir şey farketmiyo zaten çok kötüler

1|0
    0|0
  • 2-3 sene orta sıra takımı olacağız mecburen.

1|0
    0|0
  • Muslera ve şino satılmaz ama duyduğum kadarıyla Burak gidiyor

1|0
    0|0
  • Bu galatasaray niye inat ediyor versin işte takımın %20 lik kısmını aziz yıldırıma satmak zorunda kalmazlar

0|0
    0|0
  • Muslera ve Sneijderi satarsa dursun arenaya gömüleceğini biliyor. Satılacağına ihtimal bile vermiyorum.

0|0
    0|0
  • Muslera takımın bel kemiği adamın kurtarışlar ı olmasa orta sıralarda idik takımı tek başına yönetiyor geçen sezon onun sayesinde de şampiyon olduk

0|0
    0|0
  • Cıkardigi falan yok yalan yalniş bilgilerle ortaligi kirletmeyin

0|0
    0|0
  • Takimin mna koydular en degerli oyuncumuzdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayyy takımım çok üzüldüm. s

1|0
    0|0