Sevgılınız sıze olumlu veya olumsuz neden bısey söylemezde susar?

hayatıma nasıl giridıysen cıkacaksan eger bı acıklama yapım cık susma bu kadarıda yapılmaz susarak ıyı yapdıgını düşünüyorsun ama hıc ıyı degıl üzümemek için yapıyorsun ama üzdügünün farkın da degılmısın susma artık artık cıkn karsıma bısey söle dedım olumluya da olumsuz cevap vermedı sızce neden erkek olumluya da olumsuz dönmez bu durumda üsütne cok mu gitmelıya da kendı halıne bıraklamalı döner mı ılerde

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Susmak bazen en iyi cevaptır çünkü.

0|0
    0|0
    • eger orda da sorun varsa ınsan yıne deolum olumsuz döner cevap verır ama o da yok aradım cevap bıle vermıyor tamam bazen onu cok kırdım baya agır laflar kullandım konuşmak için hersey yapdım ama hayatıma gırdıyse cıkacaksa eger bısey söle de cıkar sızce ne yapmalıyım kendı halıne mı bırakmalıyım yoksa aramaya devam mı etsem

• Kendi haline bırak.

• sızce bu mesajlarda bıseyler anlamışmıdır

Erkekler Ne Diyor 1

• dönmez gitmiş o .

0|0
    0|0
    • bıtmedı dıyor devam edıyor bn senle heves ıcın baslamdı dıyor uuzn sürüsn dıyor bıde böyle davranıyprr

• aslında en büyük cevap üzerine gitmemen ve senin de suskun kalmandır başarabilirsin senin şuan zoruna gidiyor cevap vermeyeşi

• ınş sabırsızm bıraz sabırşlı olup beklemem gerek cok saolun

Kızlar Ne Diyor 2

• konuşsa ehemmiyeti olmayacaktır, susuyordur

0|0
    0|0
    • ama yıne de cevap vermezmı ne ıstıyorsun arama artık demez mı oda yok ne yapmalıyım sızce kafam cok karısık bazen agır kelıme le kullandım kulanmmalıyım bırıbırımız kırmakdandan baska bısey yapmıyoruz susma artık ne ıstedıgını söle bende bıleyım dedım butun bunları unutalım dedım eger sende unutmaya hazırsan senı sevıyorum sende benı sevıyorsan buda bızım nazar boncugumuz olsun dedım buna bıle cevap vermedı susyor tek kelıme bıle etmıyor buda benı uzuyor

• hala ısrarla cevap bekliyorsun. bazen bazı şeyleri oluruna bırakmak gerekir sevgili soran...

• tamam canım hersey olacagına varır

• Erkek neden susar biliyormusun ? cünkü sucludur... benim beyinsizde hep susardi ve o suskunlugunun ardindan filmlere ta$ cikaracak yalanlar cikti, hayretler icindeyimmmm

0|0
    0|0
    • senın kı konuşuyor yonede benım sevdıgım adamdan tek ses yok ınsan ne olursa olsun tek kelıme etmez mı olumlu veya olumsuz dönmezse mı cıkacaksa eger acıklama yapım cıkması gerek degıl mıdır tamam agır konuşdıum kabul ama yınede tek kelıme etemz mı arıyorum cevap vermıyor gel konuşlım dıyorum o da yok artık ne yapımm

Yükleniyor...