Nazara büyüye muska olayına inanan var mı ?

cin,ifrit,şeytan vs.. bu tarz olaylara inanan var mı.. cinler ne hallerde çarpar.. gerçekten çarpar mı.. büyü falan muska yapıyorlar ne kadar iananıyorsunuz ve korkar mısınız ? yoksa sadece hayal ürünü mü? ne zaman büyük teyzelerin yanına otursam muhabbetlerinde duydum bir kaç hikaye sahipleniyorlar falan çok araştırdım okudum sizinde düşüncelerinizi merak ediyorum yatağınızın altında muska bulsanız naparsınız ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben muskacı kurtuluş. her türlü muska yapılır. kaynana dırdırına eş kavgalarına iyi gelen muskalar var irtibaat tel 555768967

0|0
    0|0
    • ahahahah :D muskacı demeseydin medyum daha havalı

• o zaman bana da 'enişte bana pişt dedi ' büyüsü yap :D

• onun için eniştenin saç tüyüne ihtiyacımız var ayrıca sihirli sözleri söylemelisin valfusuenişt doedibana jotrpişt ne yapoucagız şaemde

Erkekler Ne Diyor 8

• Allah büyünün gerçekleşmesine izin vermez, insan kaderine müdahale edildiği için yapılmasına çok kızar, büyü imanı zayıf insanları psikolojik olarak etkiler sadece

nazara gelirsek, nazar vardır peygamberimizin bununla ilgili bir anısı vardır hatta ama kurşun dökmeye pek inanmam, nazar boncuğuda şeytanla anlaşma yapmaktır, nazar boncuğu takanlara peygamberimiz kızar, maşallah deyip kötü durumdaysa nazar duası okumak daha iyi olur

0|0
    0|0
  • nazar gerçekten vardır

0|0
    0|0
  • üç harflilerin adını pek söylememek kullanmamak lazım. Nazar konusunda duası bile var nazar duası. Büyüye inanmıyorum. muska olayı da yapılabilir.

0|0
    0|0
  • Sana nazr değmesinde, tututu bin kere maaşallah :) Bu ne güzellik kızzzz :)

0|0
    0|0
    • :) gülümsedim yorumunu okuyunca saol iyi niyetin için :)

• allak bullak ettin ama olmadı şimdiii :D neyseeee

• o güzel yüzü astınmı yoksa sen ? valla çirkinleşirsin demiş olim. Allak bullak oldun seylere kafa yor, gördüğün veya kolayca anladığın şeylere değil :) Yani 2. Allah ta yok. !. ciside kötülüğümüzü istemiyordu, ozmaan bize ne oluyor :)) Büyü yaptıklarında? hadi cevap ver :) Ama su 3 harflıler felan var dinimizde.

• Hayal dünyasının boş işler silsilesi.

0|0
    0|0
  • karakteri zayıf olan kişiler inanır büyütür genelde

0|0
    1|0
  • Cık.

0|0
    0|0
  • dün cinlerle okey oynuyoduk birden şeytan geldi dedi can sıkıldım artık şu insanlara bişiler yapmaktan bıktım bende hak yoluna varmak istiyorum tevbe edip namaza başlıycam dedi cinlerden biri acayip makara yaptı ee şeytan bu hemen kibir baskı uyguladı senmisin bunu diyen bir okudu üfledi kuru kafa örümcek sıvısı falan adamı bir kitledi bir çarptı cin şeytan çarpmışa döndü şaştım kaldım dedim harbiden şeytan senden korkulur ama sen de adam olmazsın dedi olum böyle şerefsizler beni ayartıyo işte dünyayı bunllardan temizlemek istiyorum falan dedim bırak abi kimseyi takma senin derdin seni ilgilendirir al dedi görüyosun illa biri laf atacak ben adam gibi tövbeye yönelicem biri ordan lanet ediyo diyeri ordan beddua ediyo yapamıyorum yani dedi ha bide muska falan başğlıyolar bide onlarla uğraşıyorum sonuçta bende yardımseverim abi dedi yani elimde olan bişey değil allah ta beni böyle yaratmış dedi sonra oturdu okey masasına bir büyük açtık karı kız işte bu lavuk hava yı nasıl ayarttığını anlattı ademe uyuz falan olduğu yokmuş aslında adem şerefsizlik yapmış ilk başta araları çok iyimiş böyle konuştuk baya da güzel muhabbeti var ama sonunda şeytan şeytandır yani.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nazar da büyü de hakikatte vardır. nazar insanların elinde olmadan meydana gelebilir. bu sebeple bir şeyi beğendiğimiz zaman Maşallah demeye çok özen göstermeliyiz.

büyüle uğraşmak ise büyük günahlardan birisidir.

cinler de gerçektir. bunların hem rahmani olanları hem de şeytani olanları vardır. onlar da biz insanlar gibi Allaha kulluk yapmakla yükümlüdürler.

nazar, büyü, cin gibi zararlı şeylerden korunmak için felak nas gibi sureleri okumak gerekir.

0|0
    0|0
  • birebir yaşayana kadar inanmıyordum ama cidden varlar. uykuda rüyayla gercek arası sabaha karsı olan bir olaydı. gercek oldugunu anlamak icin sırtıma cimcik at dedim. arkadasım kılıgındaydı. üst ranzadaydım yurtta. elini yatagın altından soktu. cimcik attı. dua edecektim dişlerim kitlendi. en son ter kan icinde uyandım. kalktıgımda sırtımda cimcik attıgı yerde kızarıklık vardı. tesadüf olamaz.. birebir aynı yerdi cünkü.

0|0
    0|0
  • Nazara çok inanırım.

0|0
    0|0
  • buyu nazar cın hpsıne ınanıyrm. yatagmda muska bulsam babama danısırdm hralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...