Spora başladım sizce az mı yapıyorum?

Arkadaşlar, dün spora başladım. Bacak inceltmeye yönelik koşu bandında 17 dk boyunca kosu bandıdayım 15 dk bisiklet sürüyorum ama 3te çok hızlı şekilde sonra 30 kez mekik çekiyorum 15 kez ise bu bacak için açıp kapama hareketi yapıyorum sonra 15 kez ayakların üzerinde ağırlık olan aleti kaldırıp indiriyorum diğer aletlerinde ismini bilmiyorum ama toplam 15 kez yapıyorum her aleti sizce artırmalı mıyım?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• abla benden önce karın kası yapıcan gibi duruyor :D

1|0
    0|0
    • Hahahaha :D baklava yapim :D

• 3 erli setlerden 12 şerli yap : ) 5'er dakika dinlen her setten sonra. kendini fazla kasma. )

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok abartmışsın vücudun bunu kaldıramayabilir

1|0
    0|0
    • kaldırıyor hatta basit geliyor daha mı fazla yapsam dşye

Erkekler Ne Diyor 5

• Set yap mesela 4 set 15 15 15 15 30 saniye bekle her 15 de 4 tane yaptınmı bir set oluyor bu şekilde yapılması gerekiyor

1|0
    0|0
    • O zaman her aleti 4 set şeklinde yapıyorum teşekkürler

• Hayır her aleti yaparsan sakatlanırsın

• 30 mekik karın için çok az.. Isıtıp bırakıyorsun bildiğin :) 4 veya 5 set yanana kadar mekik çek ve sabırlı ol, spordan verim alman için biraz zaman gerek. Düzgün beslenmeyi ve idmanlarını da aksatma :)

1|0
    0|0
  • ... Spor salonundaki yetkili , lisanslı bir hocaya sorunuz... İlgili DR. lara da sorsanız daha iyi olur. Boy, kilo, kalp sağlığı, tansiyon, şeker, nabız ölçümleri gerek ve de sporu sabahları değil ikindi vakti yapınız, tok karnınıza da yapmayın spor.

0|0
    0|0
  • Nasil vakit buluyorsunuz salona gitmeye bende cok istiyorum vaktim olmuyo

0|0
    0|0
  • sabahları dama cık horoz gıbı 7 kere ot

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yürüyüş Az yapıyorsun çünkü ben 40 dakika yürüyüş yapıyorum doğru olan bu. Mekik iyi. Adductor, abductor çalış iç bacak ve dış bacak. O aleti kaldırıp indirdiğini söylüyorum ilk başta 10 kg sonraki hafta 15, sonra 20 ye çıkar. Ben 20 çalışıyorum.

0|0
    0|0
    • Bisey sorucam yariyor mu peki o alet bacak incelemeye ben de 20 kullaniyorum?

• Tabi ki işe yarıyor ilk günler yorgunluktan ölmüştüm ama vücut alışıyor tabi. Baya iyi Fit yapıyor vücutta hissetmeye başlıyorsun değişikliği.

• iyi aslında

0|0
    0|0
Yükleniyor...